Tosya'nın 60 Yıllık Hayali Gerçek Oluyor

banner294

Tosya'nın 60 Yıllık Hayali Gerçek Oluyor
banner271

buraya tıklayınız

Haber : Sedat Ağacıkoğlu

Tosya'nın 60 yıllık hayali ve sorunu olan Tosya-Kastamonu yolunda yapılan kademe kademe çalışmalarla istenilen ve özlenen bir duruma geliyor.AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikisçi'nin 22 Eylül tarihinde ihalesi yapılacağı müjdesini verdiği Tosya - Kastamonu yolu için ihaleyi alan firma bugün çalışmalara başladı.

Yüklenici firmanın tahmini 8 Ay sürecek ve 15 Milyon TL değerinde olacak yol çalışması, yeni güzergah tamamlanınca Tosya için en önemli sorunlardan bir çözüme kavuşmuş olacak.


AK Parti Tosya ilçe başkanı Hasan Mete Dikişci yapmış olduğu açıklamada ; "Uzun zamandır takip ettigimiz konu ve yaptığımız başvurularımızın sonucu olan, yaklaşık 15 Milyon TL  tutarında yapılacak yatırımın ihalesini alan firma, bugün ikinci kısım Tosya-Kastamonu yolunda ilk kazmasını vurdu.Yaklaşık 8 ay sürecek bu çalışmanın sonunda ortaya çıkacak eser ile  memleletimizin bir sorununu daha çözüme kavuşturmanın sevincini yaşıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbuldan tosyalı
istanbuldan tosyalı - 5 ay Önce

Helal olsun Sayın Mete bey, tebrik ediyorum sizi. Önce yolu açmak lazım ki, CAN KURTARILSIN, YANGINLAR KURTARILSIN, Ulaşımlar çabuk olsun. Tekrardan tebrik eder selamlarımı sunarım.

İlkkan Yedincioğlu
İlkkan Yedincioğlu - 5 ay Önce

Akparti Tosya İlçe Başkanı Sayın Hasan Mete Dikişçi'ye kamu hizmetlerinin bizlere ulaşmasında göstermiş olduğu rehberlik ve ısrarlı takibi için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307