Tosya Müftüsü Eyüp Demir'den Önemli Mesajlar

banner294

İlçe Müftüsü Eyyüp Demir’e basın mensupları hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tosya Müftüsü Eyüp Demir'den Önemli Mesajlar

buraya tıklayınız


İl İlçe Müftüler Kararnamesi ile ilçemize atanan ve geçtiğimiz günlerde Tosya Müftülüğü görevine başlayan Müftü Eyyüp Demir’e Açıksöz Gazetesi Sahibi Mehmet Ünsal ve İhlas Haber Ajansı Tosya Muhabiri Sedat Ağacıkoğlu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Müftü Eyyüp Demir’i makamında ziyaret eden basın mensupları hayırlı olsun dileklerini ileterek bir süre sohbet etti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Eyyüp Demir teşekkür etti.  Tosya’yı tanımaya çalıştığını belirten Müftü Eyyüp Demir’in ilk mesajı din görevlilerine oldu. Disiplinli çalışma istediğini belirten Müftü Demir’in çözüme kavuşturacağı öncelikli konular arasında din görevlileri tarafından kurulan iki ayrı dernek olduğunu söyledi. Konuyu ilçemiz yöneticileri ve kanaat önderleri ile istişare ederek neşter vurulacak ve Tosya Din görevlilerini tek çatı altında toplamayı ve tekrar birliktelik sağlamayı istediklerini dikkat çeken Müftü Demir çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun uslu
Harun uslu - 6 yıl Önce

InsAllah...imamlari namaz vaktinde camide goruruz eger disiplinli ise

Tuğrul ÇATMIŞ
Tuğrul ÇATMIŞ - 6 yıl Önce

Temelinde birliktelik yatan olumlu bir düşünce lakin uzun vadede farlı düşünce,fikir ve eylemlerin oluşumuna olumsuz zemin hazirlaya bilir. Sonuçta imam hatiplerin kurduğu farklı iki dernek demek; din hizmetleri açısından farklı fikirleri ama aynı amacı taşıyan farklı iki kol demek. Amaç, bir dernek altında birlestirmek değil "daha çok ortak amaç" doğrultusunda birlestirmek olmalıdır.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307