Tosya Metal Sanayi Hurdacı Esnafı Başkana Dert Yandı

banner294

Tosya Metal Sanayi Hurdacı Esnafı Başkana Dert Yandı
banner278

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Metal Sanayi Sitesinde hurdacılar esnafı bir araya gelerek eksiklikleri yerinde inceledi.

Başkan Kavaklıgil ve birim müdürleri  metal sanayi sitesinde hurdacı esnafın yer aldığı bölgede inceleme yaparak esnafın taleplerini ve şikayetlerini yerinde inceledi.Başkan Volkan Kavaklıgil özellikle bir hurdacı esnafın talebi karşısında yapılacak işleri anlatmak için omuz omuza kafa kafaya vererek konuyu birlikte istişare etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Başkan Kavaklıgil yaptığı ziyaretler sırasında ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduklarını vurgulayarak; “Ekiplerimiz tarafından Özellikle üretim sahalarının bulunduğu alanlarda ve sanayici esnafımızın işyerlerinin olduğu bölgelerde rutin belediyecilik hizmetlerini götürmek tabi ki en önemli görevlerimiz arasında yer almaktadır ama yaptığımız ziyaretler esnasında da şehrimizin kalbine dokunduğumuzu, hemşerilerimizle iç içe olup onların sıkıntılarına ortak olduğumuzu düşünüyorum. İlla bir yerdeki sorunun giderilmesi için kıymetli hemşerilerimizin bize gelmesini beklemeden biz onların ayağına gidiyor ve çözüm odaklı çalışıyoruz” dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298