Tosya Marangozlar Odası Yönetim Kurulundan Şok Karar

Marangozlar Odası Yönetimi şok bir karar ile yeniden seçime gitme kararı aldı.

Tosya Marangozlar Odası Yönetim Kurulundan Şok Karar
banner266


Bugün resmi ilanı yayınlanan olağan üstü seçim kararında
5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları kanununun 44.maddesine göre Odamızca aşağdaki gündemi görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurula gidilmesine genel kurul toplantısının  20: 09: 2018 tarihinde Perşembe günü saat 10:00 da Harsat Mah. Marangozlar  Sanayi Sitesi 17. Sokak No : 17 Tosya adresinde çoğunluk sağlanamadığı takdirde Çarşamba günü saat 10:00 da aynı adreste toplanacaktır İlanen Duyurulur .
                                                                                    YÖNETİM KURULU
Gündem
1- Açılış
2-Başkanlık Divanının teşekkülü
3- Saygı Duruşu ve istiklal Marşının okunması
4- Başkanlık Divanına Tutanakları İmzalama yetkisinin verilmesi
5-Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Seçimleri
6- Kapanış

kaynak: //www.tosyahaberler.com/

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2018, 00:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmetali
mehmetali - 1 yıl Önce

tosyada bürokrasi çok yavaş işliyor.hatta durma noktasında.kızılöz köyünde kaymakamlık tarafından yapılan yeni köprünün karşısındaki tepenin düzlenmesi için kaymakamlığın işi yapacak iş makinası yokmuş.özel iş makinesi getirtip,tepenin sağ tarafını yaptırttırdım.ama bu taraftaki tepeye işmakinesi operatörünü dokundurtturmadım.abi dedi şurayıda yapıvereyim dedi.yok dedim orası kalacak dedim.abi dedi parada almayacağım oraya dedi.yok dedim orası öyle kalacak dedim.bayramda gelen geçen baksın o tepeye dedim.2. planda yapılması gerekli bir yermiş burası.giden kaymakam arsaln yurtun talimatı da vardı oraya.hala 2. plandan bahsediyorlar oraya.işte tosyamızda işler böyle işliyor.bayramda o köye 100 kişi gelir en az dışarıdan.gelip geçerken baksınlar o çıkıntıya.daha ne anlatayım tosya haber.

çepnili
çepnili - 1 yıl Önce

yapmazlar arkadaş yapmazlar.bu memurların hepsini açığa almaları lazım diye kaç defa söyledim ve söylüyomda.kaymakam beyin haberi yok mu bu işlerden?var.neden yapmıyorlar.ipe un sermek bunlarınkisi.aldıkları maaş zehir zıkkım olsun de geç.

arzu pektaş
arzu pektaş - 1 yıl Önce

mehmet ali bey sonuna kadar haklısınız.yazsaydınız keşke cimere.cimer affetmiyor.hele ki bu dönemde.

mahmut
mahmut - 1 yıl Önce

tosya da yapılacak iş çok.ama ilgilenen yok mehmet ali.ben olsam yolu temelli kapattırırdım.köylere hizmet götürme birliğinin zaten adı var sadece.hani 2018 yılında ne yapmışlar.envanter kayıtlarını basına versinlerde bizde bilelim....

SIRADAKİ HABER