Tosya Köy Muhtarları toplantıyı pür dikkat dinledi

banner315

Tosya Köy Muhtarları toplantıyı pür dikkat dinledi
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) –Tosya İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Ziraat Odası Başkanlığı koordinesinde köy muhtarlarının katılımı ile ‘’Tarımsal Alanda Teşvikler’’ konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tosya Ziraat Odası Başkanlığı olarak tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantısı öncesi Oda başkanı Kadri Eken yaptığı konuşmada ‘’İlçemize bağlı köylerimizde özellikle çeltik tarımı ve besicilik alanında köylülerimiz faal bir şekilde çalışmaktadır. Kendi imkanları ile üretim yapıyor. Bu gün bu toplantımızda 2023-2024 yılları içinde devletimizin tarıma verdiği teşvikleri ve ihtiyaç duydukları yatırım ,üretim yatırımları hakkında bilgilendirme toplantısı yapacağız. İnşallah bu toplantı köylerimizin tarımsal alanda daha da pozitif gelişimine katkı sağlar’’ dedi.

Tosya İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Mühendisi Ekrem Topaç toplantıya katılan köy muhtarlarına tarımsal teşvikler konusunda bilgilendirmede bulundu ve muhtarların konu ile ilğili sorularını cevapladı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yy tosyalı
Yy tosyalı - 1 ay Önce

Gerede tosya samsun merzifon iran yolu nezaman 3+1 şeritli olacagın gün yüzüne nezaman çıkacaktır kararı var1978de alınan iran tahran tepri yolu olarak gürcistan batum yoludiye geçiyor

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307