Tosya Köy Muhtarları Kaymakam Deniz Pişkin'e Hayırlı olsun Ziyareti

banner294

Muhtarlarla bir araya gelen Kaymakam Deniz Pişkin ilçemizin en ücra köyüne hizmet götürme çabası içinde olacaklarını söyledi.

Tosya Köy Muhtarları Kaymakam Deniz Pişkin'e Hayırlı olsun Ziyareti
banner278
Haber:Sedat Ağacıkoğlu (İHA-Tosya)

Geçtiğimiz Pazartesi günü görevine başlayan Kaymakam Deniz Pişkin’e köy muhtarları hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Muhtarları kabul eden Kaymakam Deniz Pişkin; teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette Kaymakam Deniz Pişkin’e köyle hakkında bilgi veren muhtarlar, köylerinde yapılan çalışmaları aktardı. Muhtarlarla birlikte yakın mesai arkadaşlığı içinde vatandaşımızın duasını ve gönlünü kazanmanın gayretinde olacaklarını belirten Kaymakam Deniz Pişkin; “Köylerimizin her türlü sorun ve sıkıntısında yalnız bırakmayacağız. İşbirliği, dayanışma ve samimiyet içerisinde bütün imkânları zorlayarak en ücra köyümüze kadar hizmet götürme çabasında olacağız. Her zaman vatandaşımızın yanında olacağız, sorunları çözmek için çalışacağız” dedi.

Kaymakam Deniz Pişkin’e hayırlı olsun dileklerini ileten muhtarlar yeni görevlerinde başarılar dileyerek Kaymakamlıktan ayrıldı.  

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2016, 21:41

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı Aslan
Tosyalı Aslan - 5 yıl Önce

İnşaAllah köylerimizin sıkıntıları gözülür.Kaymakam bey özel idaresi ile sorunlarımızın gözüldüğünü görmek istiyoruz laf değil icraat bekliyoruz.İcraatlarınızın lutfen resimlerini paylaşın kendinizin değil.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif