Tosya - Kastamonu yolunda Sürpriz gelişme

banner294

Tosya - Kastamonu yolunda Sürpriz gelişme

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

  KASTAMONU (İHA) – Kastamonu - Tosya arasındaki Karadere Orman deposu önünden başlayıp Havalimanında biten eski Tosya yolunda BSK sıcak asfalt çalışmaları başladı.

Vali Vekili Yaşar Karadeniz, Genel Sekreterimiz T.Zafer Karahasan ile birlikte, yaklaşık 20 km’lik yol olan Karadere Grup yolunda Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Vali Vekili Yaşar Karadeniz’e yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi veren Genel Sekreter Zafer Karahasan, Kastamonu için çok önemli bir yatırım olan ve havalimanınıTosya’ya bağlayacak olan bu yolu sadece güzergâh üzerindeki köyler değil tüm vatandaşlarımız kullanacaktır dedi.

Vali Vekili Yaşar Karadeniz yol ile ilgili değerlendirme konuşmasında;  “2017 yılı asfalt çalışmaları başladı. Bu yapılanlar İl Özel İdaresinin kendi bütçesi dâhilinde yapılan çalışmalar, bunun yanında onayı geldikten sonra KÖYDES programı içerisinde planlanan yollar ve içme suyu ile ilgili tesislerin bakım onarım işlemleri aynı şekilde başlayacak. Yine Ankara’dan gelecek bir ilave ödenek bekliyoruz o da geldikten sonra bu yıl oldukça dolu dolu geçecek diye düşünüyorum” açıklamalarında bulundu.

 Bütüm lü sıcak asfalt yapımı çalışmalarını yakından inceleyen Vali Vekili Yaşar Karadeniz İl Özel İdaresi Genel Sekreterinden konu ile bilgiler aldı.

 

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
tuymuna
tuymuna - 6 yıl Önce

bi gayrahakgın yire yol yapıyola sanki TOSYAlı İstanbul'a hergün uçağıla gidiyoya. Zati uçak 100 gaymadan başlıyo tek İstanbul'a va o da THY bek bahalı. ona para viyene gada tosyalı arabasıyla gider. Ora işin teferruat gısmı asıl mesele ne halta yarıyacak bu havalimanı yolu günde 300 yolcu havaş otobüsüyle hava alanına neyin mi gidecek? bi gış gıyamet bi ilamet gelse TOSYA>Kastamonu yolu gapanıyo. ne hacet vada havaalanına yol yapıyon zati hasdaneyi galdumuşun olukbaşından götümüşün guzeykente TOSYA gıtası öğümüzdeki 20 yıl üçün gombine uçak bileti neyi aldıda haberimiz yoğusa o ayru mesele. TOSYAlıya hasdaneden illAllah itdüdünüz ağnaduk dokdur gelmiyecek şu yolu baylı yapıvin. yiter bu eziyet yada hasdaneden direk çangırıya sevk idin hasdalarımızı yimin idiyon indağını çıkmak gasdamonuya gitmek gada ağır gelmez insana. TOSYA'yla dalga geçer gibi TOSYA'lı bi yıl ovayı boz bıraksa ertesi yıl aç galusunuz

Tosyali
Tosyali - 6 yıl Önce

Yahu sizin yapacağınız yolu diyecem ama olmayacak. Tosya yolunun tamamını oradan yapacaksınız 2 sene sonra tomruk yüklü kamyonlar geçe geçe ne hal alacak görün. Hava limanı yolu kastamonuya girişte de var. Tosya yolunu yapın ey siyasetçiler. Biz karadereden Kastamonu merkeze,hastaneye, hava alanı yolundan mı gidecek. Kışın biz asıl yoldan zor gidiyoruz kar kış nedeniyle orayı yapın siz devletin parasına yazik ve..

Hüseyin karabacı
Hüseyin karabacı - 6 yıl Önce

Emeği geçen herkese şükranlarını sunarım

niyazi
niyazi - 6 yıl Önce

ESKI yoluda YENİ yoluda dar önce yol genişletme calıması yapılıp öyle asfaltlanması gerek beyler.........................

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307