Tosya-Kastamonu Yolunda Esrarengiz İş Makinesi


buraya tıklayınız

Tosya-Kastamonu yolu 22 km bulunan İş Makinesinin 2 aydır yol kenarında terk edilmiş durumda bekletilmesi vatandaşlar dikkatini çekiyor. Son günlerde ilçe merkezinde ve Tosya-Kastamonu yolunda yağan kar yağışı sonrası yollarda yer yer kapanmalar meydana geldi. Karayolları ekipleri özellikle Tosya-Kastamonu yol güzergahinda sürekli çalışma yaparak yolun trafiğe kapanmasını engelledi.

Fakat son günlerde Tosya-Kastamonu yolunda kendi haline terk edilmiş İş Makinesi ('Greyder ) durumu vatandaşların dikkatini çekerek merak uyandırmaya devam ediyor. Resmi veya Özel bir iş makinesi olup olmadığı bilinmeyen İş Makinesinin ne sebeple yol kenarında karın altında bekletildiği bilinmemekte.

İddialara göre Kar temizleme çalışmaları sırasında arıza yapan iş makinesi bulunduğu yerde tamirat yapılamadığı için çekiciye yüklenerek kademe merkezine taşınacağı ifade edilmekte. Durum hakkında fikir yürüten bazı vatandaşlar ''yazık değilmi bu iş makinesine karın altında kaderine terk edilmiş şekilde yaklaşık 60 gündür burada bekletiliyor. Bizler başına bir iş gelmesinden korkuyoruz. Belki şu an için trafiğe engel bir durumu yok fakat her an için kazaya neden olablilrde. Tam vraj dönüşünde kör bir noktada bulunmakta''diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
H.b
H.b - 1 yıl Önce

O makina gece kalkıp yolları acıyodur

Mert
Mert - 1 yıl Önce

Ulkenin kaynaklari iste boyle car cur ediliyor. is bilmeyen adamlar ise alinirsa, greyderide kaderine terk ederler malzemeleride. Kendi ceplerinden parasi cikmiyor ki!!

cebrail keleş
cebrail keleş - 1 yıl Önce

iş makinesi müteahhit firmanın sanırım arıza nedeniyle bırakılmış.

T.a
T.a - 1 yıl Önce

Arkadaşlar önüne gelen yorum yapmış durum bildiğiniz gibi değil Greyder grank kesmiş Türkiye olmadığı için yurt dışından geliyor 150 milyarmış bu grank müteahhit ne yapsın

T.a
T.a @T.a - 1 yıl Önce

Kardeşim senin kaç tane cat greyderin oldu ki böyle konuşuyorsun cat Türkiye de üretilmediğinden parçaları yurt dışından dolar üzerine geliyor o yüzden pahalı artı olarak sahibine girdiğinde görersin fiyatını sen arabayla gelde aç bu yolları

İsimsiz
İsimsiz @T.a - 1 yıl Önce

Grayder'in yenisi kaç lira bir motor 15 ila 35 bin lira bunun krankı nasıl 150 bin oluyor türkiyede her türlü araç parçası mevcuttur.

O.d
O.d @T.a - 1 yıl Önce

Yaptıramıyorsa müteahhit olmasın kardeşim nasıl ne yapsın , gereği neyse yapacak yapmak zorunda nasıl bir bakış açın var Allah aşkına , saçmalık !

Suat
Suat - 1 yıl Önce

Milletin parası çarçur ediliyor.bunu bırakan yetkili görevden alınmalı.

Bağımsız
Bağımsız - 1 yıl Önce

İnşaAllah bir tünel yapılırsa halkımız rahatlar


SIRADAKİ HABER