Tosya-Kastamonu Yolu için Yarın Büyük Gün

Tosya-Kastamonu Yolu için Yarın Büyük Gün
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yarın Kastamonu’ya geliyor.
Bakan Karaismailoğlu, il genelinde Bakanlığına bağlı kurumlarca yürütülen proje ve yatırımları yerinde inceleyecek, Valilik, Belediye Başkanlığı, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretlerinin ardından Küre, İnebolu, Abana ve Bozkurt ilçelerine de ziyaret gerçekleştirecek.
Bakan İsmailoğlu, gün içinde çalışmaların sürdüğü Kırık Tüneli, Daday ve İnebolu yollarında da incelemelerde bulunacak.
Bakanın ziyaret programında Tosya yok. Bu durumda Tosya-Kastamonu yolu bir sonraki bahara kaldı gibi görünüyor. Tosyalılar için kanayan bir yara haline gelen 70 km ve 270 viraj dan oluşan yolun çözümü için ne yapılacak. Yıllardır süre gelen ilçe siyasetçilerin ve yetkililerin hazırladığı dosyalar ayak üstü bakana verilip geri mi dönülecek.
GEÇMİŞİ BİR HATIRLAYALIM
2018 yılında iktidar milletvekili 15. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti ve Kastamonu-Tosya yoluyla ilgili belirlenen üç güzergahtan birinin seçilerek uygulama projesinin en kısa sürede yapılmasının sağlanacağını belirtti ve bu yolun yapımıyla birlikte Kastamonu-Tosya arasının 55 kilometreye düşeceğini söyledi.
(Her seçim döneminde Tosya yolu “yapıldı” …
7 yıl geçti aradan…
Kastamonu-Tosya yolu aynı yerinde “duruyor”.
(2020…
Kastamonu-Tosya yolundan “ses” yok, ama Tosya-İskilip yolu yatırım programında…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Behlül
Behlül - 8 ay Önce

ADMİNİ GAZETECİLER DERNEĞİNE ŞİKAYET ETTİM TARAF TUTTUĞU İÇİN. TOSYA BELEDİYE BAŞKANININ EKSİK TARAFINI AKSETME YERİNE OLUMLU GÖSTERİYOR TOSYALI HEMŞEHRİLERİM AVUKAT OLARAK PROTESTO EDİN VE OKUMAYIN. TOSYAYA NE FAYDA SAĞLAMIŞ SANKİ

ales matematik püf noktaları
ales matematik püf noktaları - 8 ay Önce

VOLKAN KAVAKLIGİL ARTIK BAKANDAN ÇOK POZ VERİR. BOŞ KONUŞAN ADAM SÖZDE BAŞKAN. AH KAZIM ŞAHİN SEN OLACAKTIN TOSYA NASIL İHYA OLURDU.

cemazi el evvel
cemazi el evvel - 8 ay Önce

bundan bilmem kaç yıl evvelinde kastamonudaki bir mitingde cumhurbaşkanımız söz vermişti. sayın ilçe başkanı bu durumla ilgilenmeli üzerinden yıllar geçti.

Ahmet BAYAR
Ahmet BAYAR - 8 ay Önce

Sedat bey haberlerinizle bizleri haberdar ettiğiniz için teşekkür ederiz

Garip seven
Garip seven - 8 ay Önce

Belediye başkanımız her şeyi yapıyor yoluda yapar inşAllah.sizin gibi vatan severler emek hırsızlığına göz yumduğu sürece sıkıntı olmaz

Kurt
Kurt - 8 ay Önce

11 kişi var sürekli kazım şahin hakkında iyi yorumlar yapmaya çalışıyor, şimdiki başkanı kötülüyor. Kaldığı sürece ihya edememiş tosyayı şimdimi edecekti kazım şahin.. Mazide kaldı artık o.

semiha nur
semiha nur @Kurt - 7 ay Önce

yalan mı kardeşim adam acaba tosyaya şimdiye kadar neler yapmış hep devletin faaliyetlerine konup ben yaptım havası verip tosyalıları enayi yerine koymaktan başka partizanlık yapmaktan başka ne yapmış olabilir kazım şahin herkese sahip çıkarken adam kayırıyor kendini beğeniyor devletin yaptıklarına ben yaptım havasıyla dolaşıyor

İstanbuldan
İstanbuldan - 8 ay Önce

Bir işe başlamak o işi bitirmek demektir, Ah keşkem bir başlanıverse.

tosyalı
tosyalı - 7 ay Önce

tosya kastamonu yoluna gerek yoktur.devlet ılgaz tünelini yapmış ordan gidiverin.bir tarafta binlerce kişi
o yolu kullnıyor .tosya kastamonu yolunu kaç kişi kullanıyor.sürekli devletten birşeyler isteme gayreti
moda oldu galiba.çok gereksiz


SIRADAKİ HABER