Tosya İtfaiyesinden Kedi Kurtarma Operasyonu

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Aşağı Pınar  mevki Millet Kırahathanesi bahçesinde bulunan bir ağaca sabah saat 9:00 civarında  kedi  okula gitmekte olan öğrencilerin ihbarı üzerine yaklaşık 6 saat sonra 14:00 sularında Tosya İtfaiyesi ekiplerince tarafından kurtarıldı.
İhbarda bulunan öğrencilerin ifadelerine göre yavru kedinin ağacta mahsur kaldığını  durumu Belediye ve Tosya Kaymakamını arayarak yardım talep ettiklerini  fakat yardımın geç gelmesinden dert yandılar.
Yavru kedinin mahsur kaldığı ağaçtan Tosya İtfaiyesi ekiplerince kurtarılmasının ardından öğrenciler alkış tutarak itfaiye erlerine teşekkür etttiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 00:15

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin baki
Engin baki - 3 yıl Önce

Bende aradim catida kedi kaldi 4 gundur catida diye kimse gelmedi niye onlarin kurtardığı bisi biside bizimki aslanmiydi

Tosyalı
Tosyalı - 3 yıl Önce

Kamera varsa koşarak gelir l e e e r

Murat Çakmak
Murat Çakmak - 3 yıl Önce

Emekleri için teşekkürler

Boş insanlara cevaben
Boş insanlara cevaben - 3 yıl Önce

Camera varsa gelirler yazmış vatandaşın biri biri demiş çatıda 4 gün durdu kediyi besleyin siz apartman merdiveninden insin çıksın kedi sonra itfaiye çatıdan alsın 2 defa aldı çatıdan o kediyi Camera olayına gelince boş insanlar bilmez itfaiye ne iş yapıyor anlatacak çok şey varda nese kime neyi isptlycaksin

Çağla Karakahyaoğlu
Çağla Karakahyaoğlu - 3 yıl Önce

Bunlardan sol ve sağ tarafta dıranlar benim arladaşım

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298