Tosya İstişare Toplantısı Yapıldı

banner294

Tosya İstişare Toplantısı Yapıldı

Tosya İstişare Toplantısı Yapıldı

buraya tıklayınız

İlçe genelinde yapılan yatırımları değerlendirmek, sorunları ve çözüm önerilerini ele almak, kurumlar arası iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla Kaymakam Deniz Pişkin başkanlığında İlçe İstişare Toplantısı yapıldı.

İlçe Halk Kütüphanesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen İstişare Toplantısına; Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Özgün Yapağı, kamu kurum ve kuruluş müdürlerimiz, il genel meclis üyelerimiz, köy ve mahalle muhtarlarımız, oda başkanlarımız katıldı.
Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2017, 07:32

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı Marangoz Ali
Tosyalı Marangoz Ali - 6 yıl Önce

Haber başlığınıza katılıyorum.İlçenin sorunlarının konuşulduğu bir toplantıya halkın bilgi kaynağı olan basın neden davet edilmedi.Şimdi burda hangi sorunlar gündeme geldi,ne zaman,kim tarafından nasıl çözülecek,kim denetleyecek.Herşey yine görsellik,yine aynı görüntü var ses yok. lütfen icraat,idarecilerimizi belediyemiz gibi sahada görmek,Tosyamıza ürettikleri ile görmek istiyoruz.

Tosyalı
Tosyalı - 6 yıl Önce

Biz sizi resmi günlerde protokolde , haber sitelerinde değil mahallelerimizde caddelerimizde köylerimizde görmek istiyoruz. Ama kuru kuru değil boş boş değil hizmetle görmek istiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307