TOSYA İPEK YOLU FUARINDA ÇALIŞMALAR SON HIZ DEVAM EDİYOR

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanlığı organizesi ile ilçenin tanıtımının yapılacağı ve yöresel ürünlerin tanıtımının yapılacağı İpek Yolu Fuarı 23 Temmuz - 8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar çalışmalarının yerinde takip eden www.tosyahaberleri.com haber sitesi fuar alanında yapılan çalışmalar hakkında Kültür ve Sosyal işler Müdürü İbrahim Tabakoğlu'ndan bilgi aldı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Tabakoğlu ''İlklere imza atarak Tosya'nın kapılarını dünyaya açmasını sağlayan Tosya Belediyesi, İpek Yolu Fuarı'na tam kadro hazır. Alan hazırlıkları tamamlanan İpek Yolu Fuarı için stantlar ve her türlü tanıtım materyalleri de bölgede yerini almaya başlıyor. D-100 karayolunun ticari potansiyeli ile Tosyalı esnaflarımızı buluşturmak bizler için ayrı bir gurur kaynağı.Artık D100 akacak Tosya bakmayacak. Esnafımız için yeni bir kazanç kapısı olacak''dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet bayar
Ahmet bayar - 1 yıl Önce

Bu projeyi uygulamaya koyan Sayın Belediye Başkanımızı tebrik ediyoruz esnafımıza üreten ve tüketen yüreklere hayırlı olsun TAHAP Türkiye Tarım hayvancılık ve Arıcılık platformu Kastamonu il başkanlığı

Süleyman ortalca
Süleyman ortalca @Ahmet bayar - 1 yıl Önce

Fuar ile bitmiyor Tosya hep aynı Tosya nerde değişim iki fuar ile Tosya gelişmiyor belediye başkanın şakşakçıları

Rasim ESEROGLU
Rasim ESEROGLU - 1 yıl Önce

Tebrik ederim..
VESILE OLANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN...COK GUZEL OLMUS GELISTIREREK KALICI VE SUREKLI HALE GETIRELIM INSALLAH...

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307