Tosya İmam Hatip Mezunları 45 yıl Sonra Bir Araya Geldi

banner294

Tosya İmam Hatip Okulu mezunları 45 yıl sonra bir araya geldi.

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya İmam Hatip Okul Müdürü Hasan Çolakoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Zekeriya Çelik ve 1982 mezunlarımızdan İsmail Özdemir  tarafından Okulumuz Konferans Salonunda ortaklaşa organize edilen etkinliğe İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Okul mezunlarından Yüksek Yargı Mensubu Mehmet Faik Ateş, Siyasi Parti temsilcileri, 1975'ten günümüze görev yapmış  Okul Müdürleri Mustafa Orhan, Hüseyin Tekin, Ahmet İyimaya, Necip Kapancı, İl dışında olduğu için programa katılamayan mezun öğrencilerden ve eski müdürlerimizden,  Kastamonu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Şeker toplantıya "mesaj göndererek", idareci ve öğretmenler Selahattin Gül, Ali Eşit  ve farklı dönemlerde mezun olan erkek ve bayan  öğrenciler katıldı.

Okul Konferans Salonunda icra edilen program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Kur'an-ı Kerim Tilaveti, mezun ve mensuplarımızdan ahirete irtihal edenlere dua ile başladı. Açılış konuşmasını Okul Müdürümüz Hasan Çolakoğlu yaptı ve geçmişten günümüze okulun fiziki, personel ve öğrenci durumları hakkında bilgi verdi.

Karşılıklı sohbetlerle sıcak bir ortamda gerçekleşen program, tanışma ve Okul Pansiyonunda verilen yemek ikramı ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2019, 00:11

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Organizasyon hatası
Organizasyon hatası - 3 yıl Önce

Bundan 7-8 yıl evvelinde yine bir mezun organizasyonu olmuştu. Çok kalabalık ve isim isim davet edilmişti herkes. Gerçekten güzel olmuştu fakat bu organizasyona 3 5 kişi katılmış. Ve biz mezunların çoğumuzun haberi yok. Belli başlı insanlar davet edilmiş. Üzücü!

Daha Güzel
Daha Güzel - 3 yıl Önce

İmam Hatip Lisesi mezunlarının mezuniyet buluşması güzel bir etkinlik. Yanız İmam Hatip Lisesi nin ismi İslami İlimler Lisesi, Dini Bilimler Lisesi, İlahiyat Lisesi ya da Teoloji Lisesi olsa daha güzel olmaz mı.? Benim tavsiyem bu yönde.

Yabanci
Yabanci - 3 yıl Önce

Yıllar önce İstanbul'da yaşlı yaşlı insanların Galatasaray lisesi mezunları buluşma günü diye konuşurken duymuştum bunu bizde devam ettirsek güzel olur okul müdürüne fazla yük olmamak şartıyla çaylı kekli bir organizasyon ve tüm mezunlara mesajla da olsa davet ve ramazan bayraminin seçilen bir günü iyi olur kurban telaseli olduğundan gelemedik arkadaşlarımızı abilerimizi hocalarımızı görünce mutlu olduk teşekkürler

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298