TOSYA İLÇESİNE YAKIŞMIYOR MUŞ

TOSYA İLÇESİNE YAKIŞMIYOR MUŞ
banner278

buraya tıklayınız

Tosya Belediyesinin yapmış olduğu altyapı ve üstyapı çalışmalarını yakından takip edemeyen bazı haber siteleri son günlerde ''TOSYA İLÇESİNE YAKIŞMIYOR'' manşeti atarak eleştiri sınırlarının dışına çıkarak haberler yayınlanmaya başlandı.

Son olarak İstanbul dan yayın yapan - yaşananhaber - isimli haber sitesi 12.08.2020 ve 20.09.2020 tarihlerinde yapmış olduğu haberlerde ilçe merkezinden geçen Çayın içini fotoğraflayarak Belediyenin ilğisizliğne vurgu yapmak istedi.
 
 Tosya Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri,çalışmaları görmemezlikten gelerek vede dahi yapılan çalışmaların belli bir program dahinde yapıldığını bilmeden 3 adet fotoğraf ile karalanmaya çalışılmasını anlamakta zorlanıyoruz.
 
 ''ABESLE İŞTİGAL OLAMKTAN '' ve ''UZAKTAN GAZEL OKUMAYLA'' ellerine bir şey geçmeyeceğini ve Tosya ilçesine birşeyler kazandırmayacağını bilmeleri gerekmekte.

farklı tarihlerde yapılan bu iki haber sitesini linkini yayınlıyoruz.

//www.yasananhaber.com/haber/tosya-ilcesine-yakismiyor-30327.html

//www.yasananhaber.com/haber/tosyaya-yakismadi--30091.html

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 22:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevil
Sevil - 9 ay Önce

BEN Bİ YAZI YAZACAM AMA YANDAŞ ADMİN Yayınlanmayacak. YÜREĞİN VARSA YA YAYINLA. VOLKAN KAVAKLIGİL ŞÖHRET MERAKLISI VE TOSYA ELİNDE BETER OLDU. ESKİ FAALİYET İLE ÖVÜNÜYOR DURMADAN İSTİFA ET ARTIK

Tosya aşk
Tosya aşk - 9 ay Önce

hadi lan admin oradan belediye başkanının uşağı

panter
panter - 9 ay Önce

belediye başkanı yağmur hattı döşüyorum diyerek şehrin altını üstüne getirdi. ancak yapılan işlem tümüyle hatalıdır. tosya gibi kuru çay ortasından geçen bir şehirde bunu yapmaya gerek yoktur. zaten şimdiye kadar ki yönetimler bunu yüzey drenajıyla çözmüşlerdi. öte yandan döşenen borular hesaptan kitaptan uzaktır.. ilk büyük yağışta yetersiz kalacaktır. yüzey drenajı da bozulduğu için sel baskınına sebep olacaktır. başka bir mesele de yer altıda sadece yağmurda dolacak boş boruları yer altına döşediler. bu yeraltı boşlukları zamanla fare akrep yılan yuvası olacak. 2 seneye kalmaz bahçelievler mah. fare basacak. volkan başkan şov yapacağım diye mahvetti.

Ali
Ali - 9 ay Önce

Bu yazıyı yazan gazeteci arkadaş tosya belediyesinin devirden sonra bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetleri sayabilirmisin

Kemal
Kemal - 9 ay Önce

Yuhya kaçpara aldın bu haber için resim ortada nesi yalan haberin nesi karalama

Tosyali
Tosyali - 9 ay Önce

Teşekkürler sayenizde haberimiz oldu bu haberlerden. Lakin adamların dedikleri de doğru bir yerde.

yorumcu
yorumcu - 9 ay Önce

bu zamana kadar bu haber kanalından haber dınlıyorum ama tarafsız olduguunu duşunurken taraflıymış

Oğuzhan
Oğuzhan - 9 ay Önce

uzun zamandır meyve veren ağaç olayınca nasıl taşlanacağını dahi unutmuşlar :)


SIRADAKİ HABER