Tosya İlçe Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz AÇIKLAMA

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından açılan stantlarla ilgili gazetecilere açıklama yapan İlçe Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz;


buraya tıklayınız

Sedat Ağacıkoğlu (Habertürk-Tosya)

Vatandaşımıza bu bilgiyi sunduktan sonra dönüşüm olarak onların polis teşkilatına bakış açısını bi nebze olsun değiştirmek. Onlarla birlikte bu suçu önlemede birlikte hareket etmek. Çünkü suç bir sosyal olgu. Suç soruşturması sadece polisiye tedbirlerle yürütülen bir şey değil. Vatandaş odaklı bir hizmet vermek üzereyiz.  Vatandaşın olmadığı yerde vatandaşla bütünleşmemiş bir teşkilat kesinlikle başarıya ulaşamaz. Bizim amacımız Tosya halkıyla bütünleşerek suçu önlemede başarıyı yakalamak şu ana kadar destek oldular ben bütün Tosya halkına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da desteklerini esirgemesinler. Bu standın kurulmasında ve bu projenin hazırlanmasında başta Sayın Kaymakamımız Mehmet Türköz’e, Belediye Başkanımız Kazım Şahin’e ve baskılarıyla broşürlerin hazırlanmasında dergilerin, kitapların emtiaların basılmasında bize yardımcı olan Tüm Tosyalı işadamlarımıza teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.” dedi. 

Açıklamaların ardından İlçe Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz ve polis memurları çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2012, 19:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
battal gazi
battal gazi - 9 yıl Önce

suç polisle değil eğitimle engellenir.polisin görevi suçluları yakalamaktır.emniyet müdürü sanırım siyaseten işinin yörüngesini başka mecraya taşımak istemiş.suçu önlemek eğitim işidir çünkü.

SIRADAKİ HABER