Tosya Hükümet Konağı İhalesinde Önemli Gelişme

banner294

Tosya Hükümet Konağı İhalesinde Önemli Gelişme
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Mevcut Hükümet Konağı yerinin  bir bölümünü kaplayan alana inşa edilecek olan yeni Hükümet Konağı binası yapım işi ihalesi ilana çıktı.TOKİ Başkanlığı'nca yayınlanan ilanda Kastamonı İli Tosya İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işinin ihale edileceği belirtildi.

toki.gov.tr sayfasında 19.sırada yer alan Tosya Hükumet Konağı İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesinin,  15 Nisan 2019 tarihinde saat 14.30'da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) adresinde gerçekleştirileceği açıklanmıştı.

www.tosyahaberleri.com haber sitesi olarak bu gün Toplu Konut İdaresi (TOKİ ) resmi sitesinde ihalesi yapılan projeler sayfasında ihalenin bir sonrak tarihe ertelendiğini gördük.Tosya Hükümet Konağı ihalesinin 17 Nisan 2019 tarihinde saat 14:30 yapılacağı ilanının yayınlandı.

İLK İHALE TARİHİ

SONRAKİ İHALE TARİHİ

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 10:34

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
selim
selim - 3 yıl Önce

ak partili siyasetçilere seçim döneminde akıl almaz iftiraları atarken , cumhur ittifakı yok muydu?.mhpli siyasetçiler seçim dönemi dile getirdikleri hiçbir iddiayı çıkıp ispat edemediler.(belge yok-bilgi yok-şahit yok-suç duyurusu yok.) ikinci konu ise hükümet konağı ihalesi seçim öncesi ihale edildi.çamur at izi kalsın siyaseti yapanlarla ittifakımız yoktur

Yorumcu
Yorumcu - 3 yıl Önce

İnşaalah sayın belediye başkanı ve Akp ilçe başkanlığı bütün yapılması gerekenlerin takipçisi olup yarim kalan işler biter.Cumhur ittifakına güveniyoruz.

ilayda
ilayda - 3 yıl Önce

tarfaıszz değislsiniz basın tarafsız olmalı

fatih çam
fatih çam - 3 yıl Önce

Sedat bey iyi günler. Sizinle Özboyu Köyündeki son durumla ilgili bazı konularda bilgi paylaşmak istiyorum. Çünkü siz ne zaman bu konuya hassasiyet gösterdiniz ilgili devlet görevlileri biraz ilgilendiler. Siz ne zaman haber yapmadınız buradaki afedzedeler unutuldular.
Afad kapsamında yapılan çalışmalarda resmi işlemlerde sona gelindi. Evlerin yapımı için yer gösterilmesi gerekiyor. Uygun yer olmadığı için yer gösterilemiyor. Köyün taşınacağı yerde iki kişi tarlasını vermediği için ilerleme sağlanamıyor.
Köyde görev yapan ve o köylü olan imamın tayini çıktı. Yeni atanan imam lojmanda afedzede kaldığı için köye gelemiyor. Diğerleri 2 yıldır sığıntı gibi başka yerlerde kalmak zorundalar. Ve başka başka sorunlar. Siz haber yaparsanız belki yine birilerinin dikkati çekilir ve işlemler hızlanır. Sizden isteğimiz lütfen bu durumu haber yapın. Teşekkürler , iyi çalışmalar.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298