Tosya Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü KAMAOYU açıklaması

Tosya Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürümüz Bir sitenin yazarı’ nın kaleme aldığı tamamen yanlışlıklarla dolu makale için şunları söyledi.

Tosya Gençlik Hizmetleri Ve Spor Müdürü KAMAOYU açıklaması
banner271

buraya tıklayınızBiz her türlü yanlışlığı her platform’da düzeltebilecek güce muktediriz.

Bir Arkadaşımın haberdar ettiği bu yazıyı okuduktan sonra, yazının ciddiye alınmayacak kadar izansız olmasından dolayı kesinlikle yazara cevap niteliği taşımayan sadece bu yazıyı okuyanların doğru bilgi sahibi olması maksadıyla bir kez daha düzeltelim bu yanlışlığı…


1-240 günlük süre ihalenin olduğu tarihte başlamaz yer tesliminin yapıldığı tarihte başlar.Haber yaparken yazı yazmış olmak için değil,halkı aydınlatmak için yetkili kişilerden bilgi almak gerekir.Hiç önemsemediğim bu ve benzeri yazıları bu şekilde tekzip etmek için değil ilgilenen kişileri bilgilendirmek için kaleme alıyorum.Ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen herkese her türlü bilgiyi de verebiliriz.Yazının 120+120 şeklindeki kısmı ayrı ayrı ihalelerin takvimi değil bir ihalenin toplam iş günü dür.240 günlük süre içerisinde de ilçe müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekir.Teslim etmezse gerekli cezai müeyyideler uygulanır.Firmanın hava ve kış şartlarından dolayı 1 ay çalışmama hakkı var sözleşmeyle.Diğer teknik bilgileri merak eden herkese iletişim kurmaları halinde verebiliriz.

2-Yılmaz KAYMAK beyefendi isimli yorumcunun görüşlerine binaen de: Oturarak iş yapma devrinin geçtiğini,bu şekilde ancak göbek büyütenlerin ve tavukların başarıya ulaşacağını hatırlatır,ziyarete gelmek ve bilgi almak istediğinde haber vermeleri halinde her türlü iyi hal ile kendilerini ağırlayıp bilgi vereceğimizi bilmelerini istirham ediyorum.Her türlü takibatı yaptığımızı bu yorumu yapana değil yorumu okuyanlara bildirmeyi de görev addediyorum.

3-Yıllardır bakımsızlıktan çürümüş viraneye dönmüş salon ve stadyum için elini taşın altına koyamayanlar,proje hazırlama ve bu projeyi kabul ettirme becerisine sahip olmayan zihni ölçekleri dar ,siyasi basmakalıp beyinli bu kişileri 240 günün ardından salon açılışına bekliyorum.

*Spor geçmişi hakkında çok kötü izler bırakmışların yorumlarını kayda değer bulmadığımı ifade eder,”önce lafa bakarım laf mı diye sonra o lafı söyleyene bakarım adam mı “sözünü hatırlatırım.

Kamu Oyuna saygı ile duyrulur.
Kaynak:
//www.tosyagsim.gov.tr/TosyaGsim.Asp?id=30&Haber=TOSYA%20T%DCRK%20YAZARI%27NIN%20YAZISINA%20TEKZ%DDP%20VE%20D%DCZELTME

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Sirkeoğlu
Ahmet Sirkeoğlu - 9 yıl Önce

ilçe spor müdürümüz zeki hocanın bu açıklamalarına aynen katılıyorumm.diğer yaziyida şimdiokudumm.olmaz öyle şeyy.bu memlekette stadyuma çivi çakanlar konussunn önce.ne yazıkki şu ana dek kimse çakmadıysa yapılan ve başlanılan işi kimse bulandırmasın, gözü körolası yere batası tosya siyasi hastalığını hortlatmayın.ayinesi iştir kişinin hocam ,aldırmayın.siz bilmezsiniz elbet ama öğreniyorsunuz tosyayı siz çivinizi çakın tosyaya, çivisi olmayanlar utansınn..

muhsin özer
muhsin özer - 9 yıl Önce

tosya sıtadyumunda beklenılen bıran önce yapılmasını gerektıren işlerın yerı ve zanında olmasını isteyen bazı meraklılar karpuzun kışın büyümesıne bezetırler ya işten anlamayıp iş bilmezler yada bır kuyuya atıkları taşın peşinden bırılerının gelmesini istıyenlerdir şimdiye kadar yaptığımız çalışmalarda tamamen en ıyı kalite yada in iyi şekılde yaptığımıza ınanıyoruzz ve tosyada zevkle bır ımalatı gerek sanaatımızla gerek teknık donanımızla gerekse mühendisliğimizle tosyaya bırakacağımız bır değer dayanıklı veya kalıtelı bır yapı olrtada bırakacağımıza ınanıyoruzz a dan z en ıyı şekılde en ıyı hızmetı yaptığımıza ınanıyoruz ha süre sıkıntısı olanlarada şunu belırtıyım şertler gereği kamunun bıze vardıği süre zarfında işimizi bıtıreceğimize inanıyoruz bu işe başladığımızdan berı zekı beyin yakıldan işle olan ılgısındeden dolayı memnunıyet duyuyoruz muhsin özer (yüklenıci firma)

Mehdi
Mehdi - 9 yıl Önce

ülkenin başka yerinden gelipte tosya'mıza hizmet etmek isteyen bir kişiye ne kadar hızlı vurabiliriz? hadi gösterelim tosya.. el birliği ile..

Vatandaş
Vatandaş - 9 yıl Önce

çok üzücü;
sayın zeki taş beyefendi, konuşulacak yazacak çok şey var. ama yazmaya gerek duymuyorum. yılmaz kaymak sizin yaptığınız işin 10 katını oturduğu yerden göbeğine yaptırır.
zeki efendi öyle bir yazmışsınki sanki cebinden yaptırıyorsun o sahaları.
hakan ertaş ın yazısında yada yılmaz kaymak ın yazısında hakaret yok. açıklama yapacaksan daha düzgün bir dille yapabilirsin.
seni oraya oturtanlardan aldığın cesaretle yazıyorsun belli.
ama unutmayalımki....
siyasetle gelen siyasetle gider

tarakçı
tarakçı - 9 yıl Önce

zeki hoca diğerleri gibi siyasilere kapı çalmadı biz biliyoruz herşeyi adama teklif ettiler kabul etti bi kere herkes bunu bilsin sonra allahı var iyi de çalışıyor bizim çocuklar yazdan beri antreman yapıyorlar kulüp kurdu hepsiyle ilgileniyo.kastamonudaki hiçbir ilçenin müdürlüğünde kulüp yok bböyle hep belediyeler döndürüyo bu işleri para yardımı almadan devletten bu işleri çevirmek her baba yiğidin harcı deil.basketbol takımlarının diğer dallarda masa tenisi filan hepsini yapmaya çalışıyor.belediyedeki bi ka kişi ısmarlama hberyaptırıyo ben biliyorum bana kimse anlatmasın hiçbir çalışma yapmayanları niye yazmıyo bu köşe yazrları adam ne güzel yaptırmış stadı salonu çekemeyenler var eleştirilerin iç boş çok açık

BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM…
BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM… - 9 yıl Önce

atatürk, türk sporcusunda yalnız beden kuvveti ve yetenek değil, aynı zamanda iyi ahlak ve zekanın da bulunmasını istemiş ve bu düşüncesini de; "ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözleriyle dile getirerek, bir sporcunun nasıl bir insan olması gerektiğini anlatmıştır.
en büyük türk atatürk ün bu sözü sadece sporcular için değil, yöneticiler içinde geçerlidir.

tarık tunç
tarık tunç - 9 yıl Önce

klasik hakim siyasi görüş sayın hakan ertaş ve yılmaz kaymak niçin yıllardır çürümekte olan stad için birşeyler yazmazken veya yapmazken şimdi akılları başına geldi.acaba kendi siyasi görüşlerinden biri bu makama oyursaydı ne kadar takdir edelirdi değil mi. evet tosya ya hizmet mi var hadi durduralım......

Murat
Murat - 9 yıl Önce

söylendiğine göre hakan bey eski bir sporcuymuş. demek ki o stadyumda ve salonda çeşitli sebeplerle bir çok kez bulunmuş. maç oynanırken salonun çatısından akan yağmur sularını da mutlaka görmüştür, ya da hafta sonları sabahtan akşama kadar basketbol antrenmanı yapan gençlerin soğuktan nasıl üşüdüklerini de görmüştür!!! gerçi görseydi şayet, bunları köşesinde dile getirir(miy)di? amacınız nedir? neden yıllardır atıl bir durumda olan salon ve stadyum için kaleminizi oynatmadınız? eğer yazmış olsaydınız o zaman samimiyetinize inanırdık. insanları sırf karalamak için bu kadar komik duruma düşmeyin. tosya için güzel şeyler yapmaya çalışan saygıdeğer zeki hocam, çalışmalarınız da başarılarınızın devamını diliyorum.


SIRADAKİ HABER