Tosya Eski Belediye Başkanı Sait Gülabacı Vefat Etti

Tosya eski belediye başkanlarından Sait Gülabacı vefat etti.

Tosya Eski Belediye Başkanı Sait Gülabacı Vefat Etti
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

2004 yılında Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilen Sait Gülabacı 2004-2009 yılları arasında Tosya Belediye Başkanlığını yürütmüş ve ilçemize büyük hizmetler yapmıştı. Kastamonu’da ikamet eden eski başkan Sait Gülabacı rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayata tutunamayarak hayata veda etti.

Sait Gülabacı Kimdir?

25.02.1957 doğumlu olan Sait Gülabacı, Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde mezun oldu. Uzun yıllar Tarım Müdürlüğü bünyes inde çeşitli görevlerde bulunan Sait Gülabacı 1997-2002 yılları arasında Kastamonu İl Tarım Müdürlüğü görevinde bulundu. 2002-2004 yılları arasında Karabük İl Tarım Müdürlüğü görevini yürüttü. Karabük İl Tarım Müdürlüğü görevini yürütürken 2004 yılında siyasete girdi ve 2004 yılı seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Tosya Belediye Başkanı seçildi.

2004-2009 yılları arasında Tosya Belediye Başkanlığı görevini yürüten Sait Gülabacı ilçemize büyük hizmetler yaptı. Güler yüzlü ve samimi kişiliği ile tanınıyordu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadık YALÇIN
Sadık YALÇIN - 8 ay Önce

Örnek bir insan iyi bir müslüman olan Sait GÜLABACI'ya Allah (c.c.) rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınlarının da başı sağ olsun ; üzerimizde emeği büyüktür, bizler kendisinden razı olmuştuk Allah (c.c.) da kendisinden razı olsun inşaAllah. Memlekete hizmetleri büyüktür; Sait GÜLABACI isminin bir tesise veya projeye verilerek yaşatılması isabetli olacaktır. Allah (c.c.) yakınlarına ve sevenlerine sabırlar versin inşAllah. Güle güle güzel insan; mekânın cennet olsun inşAllah.

ALİ ERYİĞİT
ALİ ERYİĞİT - 8 ay Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANI CENNET OLSUN.
TOSYAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN. GERİDE KALANLARA UZUN ÖMÜRLER DİLERİM.
VARSA, HAKKIMIZ HELAL OLSUN.

Esat
Esat - 8 ay Önce

Çok iyi bir insandı. Kalbini kirdigi uzdugu bir insan olduğunu sanmıyorum. Adam gibi adamdı Ailesi onunla gurur duymalı. Sözüne itimat edilen bir belediye başkanıydı. Ben açıkçası Tosya'da Belediye Reisliği yapanlar içinde Şehrül Emin vasfına en çok uyan kişi kendisiydi olarak görüyorum. Allah rahmet eylesin.

Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 8 ay Önce

Allah rahmet eylesin mevlâm ailesine sabırlar versin Milletimizin başı

m. KUZ
m. KUZ - 8 ay Önce

saygıdeger abime rabbim rahmet eylesin
kabri nur....derecesi ali....makamı cennet olsun.....
Allah sevenlerine sevdiklerine sabırlar ihsan eylesin.....

Ahmet Eş
Ahmet Eş - 8 ay Önce

Allah'ın rahmet ve mağfireti merhum Said ağabeyimizin üzerine olsun.
1984-1986 yıllürında

SIRADAKİ HABER