Tosya DHA Muhabiri Alaattin Keşoğlu Oldu

Günlük Gazeteleri ve internet haber siteleri ile son yıllarda basın anlamında atılım gerçekleştiren Tosya Basınının son yıldızı; Doğan Haber Ajansı muhabirliğine getirilen Alattin Keşoğlu oldu.

Tosya DHA Muhabiri Alaattin Keşoğlu Oldu
banner271

buraya tıklayınız

Tosya’nın gelişip kalkınması için büyük gayret sarf eden günlük yayın yapan Tosya Haber37 ve Açıksöz gazetelerinin  yanında bir birinden değerli haber siteleri,ilçenin haberlerini ulusal medyaya taşıyan Anadolu Ajansı,İhlas Haber Ajansı ve Cihan Haber Ajansı muhabirlerine bir yenisi daha eklendi. 

Merhum İsmail Şanal’ın yıllarca başarı  bir şekilde yürüttüğü vefatı ile boşta kalan Doğan Haber Ajansı Muhabirliğine  Alattin Keşoğlu’nun getirilmesi   ile Tosya basını daha da güçlendi.

 

Ülkemizde artık Anadolu basını güçlü bir hale geldiğini ifade eden DHA Tosya Muhabiri Alattin Keşoğlu,’’Özellikle demokrasilerde yerel basının önemi, yaygın basından çok daha önemli bence. Çünkü demokrasiler, yerel yönetimlerde filizlenir, kök salar ve ülke düzeyine ondan sonra yayılır, benimsenir’’dedi.

Keşoğlu,’’ İşte basının işlevinin önemi burada daha çok ortaya çıkıyor, halka doğruları yansıtmanın önemi daha çok ortaya çıkıyor. Halk doğru bilgilenirse, kendisini yönetenler hakkında kararlarını da doğru olarak, sağlıklı olarak verir.O nedenle, yerel basında, yerel birimlerde demokrasinin işlemesi ülke demokrasisi için, rejimimiz için büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda,Tosya’mızın kalkınıp gelişmesi için gece gündüz demeden özel hayatından feragat ederek 
 basın dünyasına emek veren ağabeylerimiz ve kardeşlerimize bir nebze olsun destek vermek için şahsıma layık görülen bu onurlu görevi layığı ile yerine getirmeye çalışacağım’’diye konuştu.

Keşoğlu,’’Şahsıma Doğan Haber Ajansı Tosya muhabirliği görevini layık gören Tosya Basının değerli büyüğüne ise  sonsuz şükranlarımı sunarım dedi.

 

Sedat Ağacıkoğlu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 9 yıl Önce

Dayadın sırtını doğana hadi bakalım :)

mustafa nihat ağacıkoğlu
mustafa nihat ağacıkoğlu - 9 yıl Önce

Bir göreve talip olmak onun hakkını vermekle orantılı olsa gerek.Bu meyanda liyakat ve hakkaniyet sahibi olmak da elzamdir.Hele ki konu gazetecilik olunca işin ciddiyeti ve öemi daha bir artmaktadır.Alaattin kardeşimizin bu minval üzere çalıştığı gerçeğinden hareketle başarılarının devamını dilerim.

Halil
Halil - 9 yıl Önce

Alaattin kardeşim tosya'mızın haberlerini tv de görmek istiyoruz one göre .. Başarılar diliyorum

İbo37
İbo37 - 9 yıl Önce

başarılı çalışmalarını ve projelerini takip ediyoruz. ajans muhabiri olman da isabetli olmuş tam gasteci oldun valla :)

Erhan
Erhan - 9 yıl Önce

olsun abi her yerde tüm ajansların muhabirleri var tosya'mız da 2 yerel gazete varken çok geç alınmış bir muhabirlik bence

Mehdi
Mehdi - 9 yıl Önce

Kardeş hayırlı uğurlu olsun. Kolay gelsin. Başarılar dilerim...

MUSTAFA KAYIKÇIOĞLU
MUSTAFA KAYIKÇIOĞLU - 9 yıl Önce

Alaattin Kardeşim almış olduğun sorumluluğundan dolayı tebrik ederim.Allah utandırmasın Tosyamıza ve ülkemize hayırlı olsun.Bu görev sana hakkıyla yakışmış kardeşim,saygılarımla.

SIRADAKİ HABER