TOSYA'DA POLİS HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

banner294

TOSYA'DA POLİS HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

TOSYA'DA POLİS HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI
banner278


  HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

    KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Emniyet Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası etkinliği Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başladı.

Törene Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır, Jandarma Komutanı Yzb. Sefer Sezer, Tosya Belediye Başkanı yardımcısı Fazıl Ateş, Cumhuriyet Savcısı Erkal Kocabıçak, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Komiser Süleyman İnce, MHP Tosya İlçe Başkanı Muvaffak Etyemez, Emniyet teşkilatı personelleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum dernekleri temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Tosya'da Türk Polis Teşkilatının 171.Kuruluş yıl dönümü kutlamaları, Cumhuriyet meydanındaki Atatürk Anıtı'na çelenk konulması ile başlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesi ile başlayan törenin açılış konuşmasını Tosya ilçe Emniyet Müdürü vekili Süleyman İnce yaptı. Konuşmasında ‘’Mazisi başarılarla dolu Türk halkının sevgi ve güvenini kazanmış demokratik hukuk devletinin, Atatürk ilke ve inkılaplarının ve laik Cumhuriyetin teminatı olan Türk polis teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü nedeni ile düzenlemiş olduğumuz törenimize teşriflerinizle onur verdiniz. Bu günümüzü sizlerle kutlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğumu, belirterek şahsım ve ilçe teşkilatım adına hepinize hoş geldiniz diyor en içten saygılarımı sunuyorum ‘dedi.

Tören sonrasında Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yapılan resepsiyona Protokol üyeleri ve muhtarlar katıldı.

Şehit Özel Harekat Polisi Celal Yavuz’un babası Bilal Yavuz Polis haftası kutlamalarına katıldı.İlçe Emniyet Müdürü Vekili Süleyman İnce Şehit Polisimizin babası ile yakından ilğilenerek bir isteklerinin olup olmadığı sordu.

  İlçe Emniyet Müdürü vekili Süleyman İnce misafirlerine çeşitli ikramlarda bulundu.


Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2016, 22:35

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif