Tosya'da Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

Tosya'da Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı


buraya tıklayınız

Tosya'da Mursi İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eses
Eses - 1 yıl Önce

Son bir ayda kaç tane Şehit verdiğimizden bi haber olanlar mevzu arap olunca saf saf dizilir olmuşlar. Meselem Mursi falan değil iyi adamdır kötü adamdır bilmem. Benim bildiğim arap seviciliğimiz o kadar üst seviyeye çıkması gerçek problemlerimizin dahi önüne geçmesi.

Eses
Eses @Eses - 1 yıl Önce

Akaevli arkadaşım aşağılık gibi kavramları hakaretlerini kullanarak ne kadar samimi bir müslüman olduğunuzu gösteriyorsunuz az delikanliliğınız varsa bugun çinde bir turk sair yine sizin dediginiz zihniyet benzeri tarafindan öldürüldü onun icinde kilarsiniz ayni namazi. Kilinda musluman mi seviyorsunuz arap mi gorelim.

haydaa
haydaa @Eses - 1 yıl Önce

Hayır yapıyorsunuz madem kıbleye bari dönün de mi? Yanlış bilmiyorsam kıble biraz daha sol çapraz da kalır.

akaevli
akaevli @Eses - 1 yıl Önce

ŞEHİTLERİMİZİ ÖNEMSEMEDİĞİMİZ SONUCUNA NASIL VARDINIZ.?. ÖTE YANDAN; MISIRDA DARBE YAPAN İRADE İLE BU ÜLKEYİ BÖLMEK İSTEYEN ULUSLAR ARASI KOALİSYONUN AYNI MERKEZDEN BESLENDİĞİNDEN BİHABERSİNİZ. AŞAĞILIK BİRİSİ OLDUĞUNUZ ANLAŞILIYOR Kİ MİLLETİMİZİN ŞEHİDLERİMİZE OLAN HASSASİYETİ ÜZERİNDEN TOPLANAN KALABALIĞI ZAN ALTINDA BIRAKIYORSUNUZ.
BİLMİYORSANIZ SÖYLEYEYİM; EFENDİMİZ “BİRBİRİNİ SEVMEKTE, BİRBİRİNE ACIMAKTA VE BİRBİRİNİ GÖRÜP GÖZETMEKTE MÜMİNLER, TEK BİR VÜCUT GİBİDİR. O VÜCUDUN BİR ORGANI RAHATSIZ OLUNCA ÖTEKİ ORGANLARIN TAMAMI UYKUSUZLUK VE DERİN BİR RAHATSIZLIK HİSSEDER. HASTA OLAN ORGANIN ISTIRABINI DAİMA PAYLAŞIRLAR. “ EMRİNE UYDUK VE EL BAĞLADIK. ARAPLARI SEVMEYE GELİNCE MÜSLÜMANI SEVMEKLE MÜKELLEFİZ ÇÜNKÜ BİRBİRİNİZİ SEVMEDİKÇE CENNETE GİREMEZSENİZ UYARISINI DA BİLİYORUZ.

ANCAK BU MESELELERE ÇOK FAZLA KAFA YORMAYIN. BİZ BİLİYORUZ Kİ SİZ BİZDEN DEĞİLSİNİZ. ÇÜNKÜ BİZDEN OLAN BÖLE DÜŞÜNEMEZ.

Mert
Mert - 1 yıl Önce

Hepsi gostermelik. Show yapiyorlar. Degerlerimizi geleneklerimizi boyle boyle erozyona ugrattilar.
Siz Turksunuz sarsilin ve kendinize gelin. Sorsan Misir'in yerini gosteremezler haritada. Birileri dedi
diye hemen saf tutmuslar. Biyattan vazgecin. Ve kendinizide cok zorlamayin Hemserilerim, Araptan daha cok Arap olmassiniz.
Arap ulkelerinin hic biri Turkiye ve Turku sevmez!!! Onlar icin sizlerin mali, mulku, kadin ve kizlariniz ganimet ve hellaldir.
Allah Arabin eline dusurmesin.

gerek yok
gerek yok - 1 yıl Önce

tuncelide iki askerimiz şehit oldu kimsenin sesi çıkmaz ne gıyabi cenaze namazı ne sela hiç bişey yok haber kanallarında 30 saniye geçip biter elin bilmem ne başkanı için yapmadığınız gösteriş kalmaz yazıklar olsun.

isa haklı
isa haklı - 1 yıl Önce

Mursi kim ? arabın teki, imama gelen emir talimatla tutulan şu safın mübarek şehitlerimiz için tutulmasını isterdim, o saftakilerin çoğu mursinin yüzünü hatta kimin nesi olduğunu bile bilmez, burda yorum yazan bi arkadaşa da hatırlatayım bu namaz peygamber efendimizin emri değil, en tependekinin emri,,

Eses
Eses - 1 yıl Önce

@akaevli kişisine Müslümanlığınızı kötü sözler söyleyerek hakaret ederek aşağılık diyerek göstermektesiniz. Bugün bahsettiğiniz koalisyonun bir benzeri bugün doğu Türkistan'da bir Türk Müslüman kardeşimizi katletti az biraz delikanlılığınız varsa gider onun içinde cenaze namazı kılarsınız. Ne kadar arapçı ne kadar Müslümansınız görürüz. Burada ayet paylaşmakla olmuyor. Riyakarlık bir zümreye yalakalık sinenize işlemiş.

istanbuldaki tosyali
istanbuldaki tosyali - 1 yıl Önce

akaevli isimli yorumcu sizden olmak zorundamiyiz.sizin le ayni dusunmek zorundamiyiz

Biz siden deyiliz
Biz siden deyiliz - 1 yıl Önce

Biz sizdiniz kardeşimede ama bu gidişle siz bizden çıkacaksınız

Kul ahmed
Kul ahmed - 1 yıl Önce

Google haritasını aç bak, kıble doğru


SIRADAKİ HABER