TOSYA'DA MAHALLE MUHTARLARIN BU DEFA FARKLI ÇALIŞMA

banner294

TOSYA'DA MAHALLE MUHTARLARIN BU DEFA FARKLI ÇALIŞMA
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu´nun Tosya İlçesinde İlçe Tarım Müdürlüğünün ‘"Kedi, Köpek ve Gelinciklerin Kimlik ve Kayıt Altına Alınması”’’ yönetmeliği kapsamında ilçede bulunan 23 Mahalle ve 54 Köy muhtarı 4 Ocak 2022 tarihine kadar sahipli köpekleri ve kedileri kayıt altına almaya çalışıyor.

İlçenin en büyük 4 mahalle muhtarı tüm mesailerini mahallelerinde bulunan Sahipli Köpekleri ve kedileri kayıt alına almaya harcıyor. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muzaffer Acar,Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Halim Koçak, Hacıpir Mahallesi Muhtarı Mehmet Erzaim ve İbniselim Mahallesi Muhtarı Cengiz Genç muhtarlık ofislerinde ellerinde kâğıt kalem Sahipli köpekleri ve kedileri kayıt etmek için çalışma yapıyor.

Mahalle muhtarları mahalle sakinlerinden 4 Ocak 2022 tarihine kadar evlerinde besledikleri Kedi ve Köpekleri muhtarlıklara gelerek kayıt ettirmelerini ve gecikme veya kayıt yaptırmayanların cezai duruma düşeceklerini önemle duyurdular.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 21:30

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
tosyalı
tosyalı - 7 ay Önce

murat isimli yorumcu o it dedigin canlilar Allahin bize emanetidir.

Murat
Murat - 7 ay Önce

Bütün sorunlarımız bitti it peşinde koşalım Allah akıl fikir versin sizlere nediyim

HÜSEYİN EKEN
HÜSEYİN EKEN - 7 ay Önce

Özellikle E80 yolu kenarındaki mahalle ve köylere bölge trafik dahil kolluk kuvvetleri destek vermeli, araçlar duruyor köpeği bırakıyor ve devam ediyor,

harsat
harsat - 7 ay Önce

murat isimli yorumcu sana ne

Mahalle sakini
Mahalle sakini - 7 ay Önce

YENİ bir virüsle karşı karşıyayız hâlâ Allahın sessiz kullarıyla uğraşılıyor sonumuz hayrola hiç iyiye gitmiyoruz BOZKURT ilçemizden ders alamamışız

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298