Tosya'da Koronavirüs Kırmızı Alarm Veriyor

Tosya'da Koronavirüs Kırmızı Alarm Veriyor
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Sağlık Bakanlığı 29 Kasım 2020 verilerine göre Tosya’da Koronavirüs vakalarının görüldüğü merkez ve çevre mahalleler dikkat çekti. İşte Tosya’nın Koronavirüs haritası ve ilçede kızaran bölgeler:
Tosya’da Koronavirüs vakalarının en sık görüldüğü merkezler ve mahalleler dikkat çekti. Sağlık Bakanlığı’nın Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasına göre ilçe merkezinde özellikle Harsat Mahallesi.100. Yıl Caddesi ve Çanakkale Şehitleri Caddesi -Tosya Kaymakamlığı – Mehmet Akif Ersoy Caddesi bölgelerinde bir yoğunluk görülüyor.

Özellikle 1. Toki Bölgesi, mahalleler bazında ilk sırada… Tosya Belediyesi bölgesi orta seviyede görülürken şehir merkezi kırmızı alarm vermekte. Tosya Devlet Hastanesinde Kovid-19 testlerinde önemli artış olmaktadır.

29.Kasım 2020 tarih itibarı ile Tosya Devlet Hastanesinde Kovid-19 tedevis gören yaklaşık 60 hastanın olduğu yönünde bilgiler sosyal medyada gündem oldu.Özellikle Tosya Huzurevi ve bölgesinde Kovid-19 vakalarının artışı dikkat çekmektedir.

Tosya Devlet Hastanesi resmiyette 75 olan Yatak sayısını Pandemi hastanesi olması nedeni ile 150 yatak sayısına çıkardı.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 13:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 9 ay Önce

tosya belediye başkanı temizlik yapmıyor hijyen hiç yok

Tosya tek
Tosya tek @hakan - 8 ay Önce

HELAL OLSUN GÜZEL İFADELERİNİZ OLMUŞ BOŞ VERİN ŞAKŞAKÇILIK YAPANLARIN LAKIRTISINI KAZIM BAŞKAN SENİ SEVİYORU

ilayda
ilayda @hakan - 8 ay Önce

ne yapacak senine vinimi temizleyecek maskeni takacaksın sosyal mesafeye uyacaksın zıv zıv düğün dernek gün gezmesi yapmayacaksın.açık alanda maskeni çıkarıp tüttürmeyeceksin. kovidde bile belediyeyi suçlamak çok garip.

Ne yapalim
Ne yapalim - 9 ay Önce

Kardeşim okullar güvenli denildi gittik virüs kaptık. Büyük şehirlerde aç kalmayalım diye ise gittik virüs kaptık. Dünyada 4 ülkeden biriyiz kontrolsüz turist kabul eden. Yine virüs kaptık. Ne yapalım kime imdat dileyelim

Dünya Misafiri
Dünya Misafiri - 9 ay Önce

Bu gidişle, yaşarsak mucize olacak. Hayatta kalabilenlere selam olsun. Eğer salgından dolayı görüşemeden konuşamadan vefat edenler olursa da haklarını helal etsinler, benim hakkım da onlara helal olsun. Haberi okuyunca durumun vahim ve çok ciddi olduğu anlaşılıyor. Dünya misafirliğimiz bu covid virüsü salgınından dolayı son bulmaz inşAllah. Hayırlı ve güzel ölüm istemekten başka çaremiz yok gibi. İnsanlar düğün yapmaya ve parti toplantıları yapmaya devam ediyor, anlamak mümkün değil. Tedbirlere, önlemlere ve kurallara riayet etmek gerekir.

Gazi
Gazi - 9 ay Önce

İnşAllah en kısa zamanda bu kovit 19 salgın hastalıklarından kurtuluruz Allah sağlık çalışanlarına kolaylık versin

SIRADAKİ HABER