Tosya 'da İhtiyaç Sahiplerine Ne Kadar Kömür Dağıtımı Yapıldı

banner294

Tosya 'da İhtiyaç Sahiplerine Ne Kadar Kömür Dağıtımı Yapıldı
banner278

Tosya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından 3294 sayılı kanun kapsamına giren ihtiyaç sahibi ailelere her yıl olduğu gibi bu yılda kömür yardımı yaptı. Söz konusu ailelere kömür dağıtımına geçtiğimiz günlerde başlanarak ve her aileye belirlenen miktarda merkez ve köylerde ailelere kömür yardımı yapılarak kış mevsimini sıcak ortamda geçirmelerine imkan sağlandı.

2018 -2019 Yılında toplam Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından merkez ve köylerde 697 aileye 24 Suriyeli aileye toplamda 1.050 Ton kömür yardımı yapılmıştı.

2019-2020 yılında kaç ihtiyaç sahibi aileye ve Suriyeli aileye Kömür yardımı yapıldığı bilgisi yakın zamanda yetkililer tarafından açıklanması kamaoyu tarafından beklenmektedir..

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 2 yıl Önce

Bize ne elin Suriyelisinden. Kendi halkimiza dagitin. Gelmisler ulkemize tavsan gibi dogurmaktan caogalmaktan baska bir ise yaramiyorlar. Buyuk sehirlerde Ali Kiran Bas Kesen olmuslar. Sabah birgin Tosyaninda basina bela olacaklar. Gitsinler Tosyadan

Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Suriyeli olmak bu memlekette bir numara biz onlar için onların topraklarında şehit verelim onlar burda bedava kömür yaksın yazık yazık
Adalet nerede
Gerçek ihtiyaç sahiplerini bulmak ve ulaşmak lazım

osman çevik
osman çevik - 2 yıl Önce

40 haneli köyümde 6 aileye 450 şer kilo kömür verilebildi diğer köyleride görelim

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298