TOSYA'DA GÜNÜN EN GÜZEL HABERİ

banner294

TOSYA'DA GÜNÜN EN GÜZEL HABERİ
banner278
banner303

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu´nun Tosya ilçesi D100 karayolunda otomobilin çarpması sonucu yaralanarak yol kenarında kalan tasmalı av cinsi köpek Bölge Trafik polis memurlarının dikkati ve duyarlılığı sayesinde donmaktan kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde D100 karayolunda yol kontrolü için devriye çalışmasına katılan Tosya Bölge Trafik ekipleri yol kenarında acı içinde yatan yaralı köpek gördüler. Ekip arabasını güvenli bölgeye çeken polisler araçtan inerek yol kenarında yatmakta olan köpeğin yanına gittiler. Yaralı köpeğe su ve ekmek veren polisler köpeği sakinleştirerek kucaklarına alıp ekip arabasının yanına getirttiler.

Trafik Polisleri yol kenarında buldukları yaralı köpeğin durumunu telsizle İlçe Bölge Trafik merkezine bildirdiler. Merkez yaralı köpeğin tedavisi için Tosya Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri Müdürlüğünü arayarak yaralı köpeğin tedavi edilmesi için ekiplerin bulunduğu bölgeden alınmasını istediler.

Olay yerine gelen Belediye Veterinerlik görevlileri yaralı köpeği alarak tedavisinin yapılması için barınağa götürdüler. Belediye görevlileri ‘’ Bölge Trafik ekipleri bu soğuk kış gününde karların üzerinde yaralı bir şekilde yatan bu köpeği fark etmeselerdi sabaha karşı çok üzücü bir tablo ile karşılaşırdık. Ekip arkadaşlarımızda Allah razı olsun’’ dediler.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2022, 18:25

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
zeytuni
zeytuni - 9 ay Önce

İşte Türk'ün polisi, kah korona mücadelesinde, kah karla mücadele, kah yolda kalanlara tamda polisin tanımında belirtildiği gibi akıl aciz ve yardıma muhtaçlara yardım eder işte bizim polisimiz. Rabbim yar ve yardımcıları olsun

mahmut aşgın
mahmut aşgın - 9 ay Önce

böyle merhametli içindeki insanlığı kaybetmemiş memurlarımız olduğu müddetçe bu ülkeye kimse bişey yapamaz Allah razı olsun omemurlarımızdan rabbim sayılarını artırsın memur kardeşim aldığın sevabın değeri çooooook BÜYÜK

TC
TC - 9 ay Önce

Duyarlı kardeşlerimize tşk. ederiz.İşte insanlık budur.Allah razı olsun .

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298