TOSYA'DA GÖREV YAPAN GAZETECİLERİ KUTLADILAR

banner315

TOSYA'DA GÖREV YAPAN GAZETECİLERİ KUTLADILAR
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle İlçede görev yapan yazılı ve görsel basın mensublarını unutmayarak öğlen saatlerinde yemekte bir araya geldi.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'in ilçede görev yapan gazeteciler onuruna vermiş olduğu yemeğe Başkan Yardımcısı Mustafa Mola,MHP Tosya ilçe Başkanı Suat Bazlamaçcı katıldı.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil İlçede görev yapan İHA muhabiri Sedat Ağacıkoğlu,AA muhabiri Mehmet Ulusoylar,DHA Muhabir Bünyamin Karaca,Yazılı Basından Açıksöz Gazetesi sahibi Mehmet Ünsal,Haber 37 Gazetesi sahibi Hüsnü Acar, ve çalışan gazetecileri , ART Televizyonu Serhat Ağacıkoğlu,Alaattin Keşoğlu ile Kanal Meydan Televizyono Hayta İbrahim Büyükacar ve çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı.

Ayrıca MHP Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamacçı,CHP İlçe Başkanı İsmail Okuducu,İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Kaan Erdem,Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Serkan Kaya,Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Torun ilçede görev yapan gazetecileri arayarak Gazeteciler Gününü Kutladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2023, 22:43

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

İşini hakkıyla yapan çalışan ve çalışmayan bütün GAZETECİLERİN günü kutlu olsun. OBJEKTİFLİK ve TARAFSIZIK yayın ilkeniz; Sabır ve Hoşgörü BASIN AHLÂKINIZ olsun.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307