TOSYA'da DEV ANKET -BELEDİYE BAŞKANI KİM OLACAK ?

TOSYA'da DEV ANKET -BELEDİYE BAŞKANI KİM OLACAK ?
banner271

buraya tıklayınız

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hgjkg
Hgjkg - 2 yıl Önce

Hic biri hangisi basarili oldu ki bu aday adaylarinin yada tosya icin ne gbi projeler hazirladilar

Kimmi
Kimmi - 2 yıl Önce

Ali Tekin kim, T. ZIYA Cahilci kim ,Huseyin Eken Kim yeter arkadas şu memleketin oksijenini bayramdan bayrama soluyan adaylar istemiyoruz. Hepimizin gurbette birinci derece akraba kardeş kayınbiraderimiz eniştemiz var. Mesele o değil. Alışverişi Bereketten Cevizciden Pazarcidan urgancidan yapan, Belediye Düğün salonunda çarşamba düğünlerine giden, Belediye Kahvesinde nişan şerbeti içmeye giden. Bunu reis olunca öğrenen degil yaşaya yaşaya gelen aday çıkartın Allahini seven memlekete kötülük etmesin. Bu aday adaylarını kıran yokuşundan salsan D 100 e inip ya istanbula ya ankaraya giderler. Bana kırandan girince mecit efendinin üstünden çıkabilecek memleketi bilecek adam lazım. Hangi sokak hacipir mahallesinde hangi sokak Ibniselimde Hangi Sokak Camiatikte fevzipaşada bunu bilecek. Bunları biliyorsanız aday olun. Yok bilmiyorsanız. aday olmayın. Gurbetteki dört dernek adam tanımakla ile bu işler olmuyor.

Kimmi
Kimmi @Kimmi - 2 yıl Önce

Gurbetten gelince Tosyada sorunlarmi çözülüyor. Buyuksehir gorduk diye Çok bilmişlik yapmaya gerek yok. Tosya Buyuk bir kultur şehridir. Tosya'da kalmak istemeyen insanlar ise bunlar niye aday oluyorlar. Maksat Namım yürüsün ise bi zahmet uzak dursunlar lazim degil. Hem Tosyadan nefret edeceksin hemde bura için fikir beyan edeceksin. Yok gençlik Tosyada kalmak istemiyormuş. Burda kalanların neyi eksiliyor.

Betül Coşkun
Betül Coşkun @Kimmi - 2 yıl Önce

Sayın Kim mi bey yada hanımefendi. Oncelikle sizi çağdaş politık kulturel değerlerine sahip çıkmaya davet ediyorum. Burdan o kim bu kim diyerek konuşmak olmuyor ne yazık ki. Evet insanlar suan Tosya da durmak bile istemiyor. Tosya nin genç nüfusuna hiç bakıyor musunuz ? Yada kültürel olarak ne durumda olduğunuza. Kaç tane üniversiteli öğrenci Tosya yı tercih ediyor yada en onemli kaç tane hastaya hastaneniz de doğru düzgün bakılıp tedavi ediliyor. Yada kaçta ne kulturel zengiliginiz vardı ve suan ne durumda. En bilindik dipsiz goldü suan ne durumda peki ? Lütfen suana kadar ki belediye baskanlari zaten sizlerle oturup çay ictigi için yada o sokak nerde bu sokak nerde onları bildiği için bu haldesiniz. Tosya nin nufusu belli genelde yaşlı kesim var. Neden insanları kıran yokuşundan saldığınız zaman d100 den İstanbula yada Ankaraya kaçıyor ? Çünkü eğitim yok sağlık yok insanlar ölüyor ölüyor. Tosya dan Çankırı ya kadar ölüm var. Lütfen Başkan olmayi sohbet etmeye değil çay kahve şerbet içmeye değil Tosya yı yaşanacak bir memleket olmaya çağırın. Bence bir Tosyalı olarak çok şanslıyız ki taaa Istanbul gibi bir memleketten gelip te bize sahip çıkmak istiyorlar! !

fatih kirbas
fatih kirbas - 2 yıl Önce

Ali Tekin

TANER KARAKOÇ
TANER KARAKOÇ - 2 yıl Önce

ALİ TEKİN

kışla
kışla - 2 yıl Önce

HÜSEYİN EKEN TOSYANIN YETİŞTİRMİŞ OLDUĞU KOCAMAN BİR DEĞER MEMLEKET AŞIĞI BU İNSAN ADAY OLMADAN BİLE MEMLEKETİ İÇİN ÇALIŞMIŞ HERTÜRLÜ DESTEĞİ ESİRGEMEMİŞ MEMLEKETİ İÇİN GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATMIŞ BENCE TOSYA HÜSEYİN EKENİ HAKEDİYOR
TOSYA BU DEĞERİN KIYMETİNİ BİLMELİ
YOLUN AÇIK OLSUN HÜSEYİN AMCA

kul ahmed
kul ahmed - 2 yıl Önce

saceddin börekçi

Osman ekinci
Osman ekinci - 2 yıl Önce

Hüseyin eken devlet tecrübesi olan mütevazı kimliğiyle tanınan todysnin meselelerine vakıf ve güvenilirliği dürüstlüğü herkes tarafından bilinen ve takdir edilen Bir kişiliğe sahip dahası tam bir Tosya aşığı bir hemşerimiz yararlı olacağına inanıyorum

Kazım özkorukcu
Kazım özkorukcu - 2 yıl Önce

Hepside saygı deger kişiler benim fikrim ahmet baş veya ziya çagılcı bey


SIRADAKİ HABER