Tosya'da Çeşme Duvarına Yazılan Yazılara Vatandaşlar Tepki Gösterdi

banner294

Tosya'da Çeşme Duvarına Yazılan Yazılara Vatandaşlar Tepki Gösterdi
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Kastamonu´nun Tosya İlçesi Millet Kıraathanesi üst bölümünde bulunan Selçuklu Motifleri ve çini örnekleri ile süslü Çeşme duvarına yazılan esrarengiz işaret ve yazılar vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Son günlerde ilçe merkezinde ve mahalle aralarında duvarlara sprey boyalarla yazılan yazıların artması sonrası son olaraktan ilçe merkezinin en işlek noktası ve yayaların ve öğrencilerin sürekli geçiş noktasında yer alan çeşme üzerine yazılan esrarengiz yazılar ve şekilleri gören vatandaşları çileden çıkardı.

Çeşmenin bu durumda olmasına tepki gösteren vatandaşlar yetkililerden çeşme üzerindeki yazıların silinmesini ve yarı atıl durumda olan çeşmede düzenleme yapılmasını istediler.   

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 23:23

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan
Oğuzhan - 3 yıl Önce

Eski Türk filmlerinde hep görüyorduk bu tür olaylara sürekli müdahale eden bir BEKÇİ vardı. Son zamanlarda da BEKÇİ yazılı üniformalı arkadaşlar dolanıyor. O arkadaşlar nerede bekçilik yapıyor???

taşralı
taşralı - 3 yıl Önce

eskiden gece bekçileri cadde ve sokakları dabanları ile yaya gezerlerdi düddddd diye düdük çalarlardı. o esgi günler şimdi olsa o yazıları korkudan yazmaya cesaret edemezler

Tosyalı
Tosyalı - 3 yıl Önce

Kimin yaptığını herkes biliyor eğer geceleri doğru düzgün bir iki bekçi olsa bu elekcilerde o yazıları yazamaz

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298