TOSYA'DA BİR APARTMAN KARANTİNAYA ALINDI

banner294

TOSYA'DA BİR APARTMAN KARANTİNAYA ALINDI
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde korona virüs tedbirleri kapsamında bir apartman karantina altına alındı.
Tosya ilçesi Hocaimat Mahallesi muhtarı Şami As sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda mahhede bir apartmanın daha karantinaya alındığı yönünde açıklama ve resim paylaştı. Aparmanda bir kişide korona virüs testlerinin pozitif çıkması nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu apartmanın karantinaya alınmasına karar verdi. Kararın ardından polis ekipleri apartmana gelerek vatandaşlara binanın karantinaya alınacağını belirtti. Ekipler tarafından apartman girişine şerit çekildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 14:04

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosya nın FATiHİ
Tosya nın FATiHİ - 2 yıl Önce

Okadar çalışan insanın ekmeğini sen mi alacaksın Bozbey...

Halk
Halk - 2 yıl Önce

Burada yaşayan kadın keşkeğe geldi, söylentiler haftalar öncesine dayanıyor. Türkiye’de sayı azalırken Tosya’da yükseliyor. Aileleri saklamak yerine ifşa edelim ki millet de ona göre tedbirini alsın. “Bu kişide yoktur” düşüncesiyle hareket eden zibilyon tane insan var. Küçük çocuklar sokakta, insanlar sorumsuz.... Kaymaklık ve belediye sadece hopörlerden seslenmemeli.

Gazı
Gazı - 2 yıl Önce

Burası Bizim mah Allah bizi kovit 19 dan korusun

Emrah
Emrah - 2 yıl Önce

Bütün fabrikalar daha önceden tedbirleri almalıydı saygılar.

Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Valimiz kaymakamımız belediye başkanımız ve Emniyet güçleri tüm imkanları kullanarak tedbirleri sıkı bir şekilde alıp uyguluyorlar ve bizler de evlerimizden çıkmamaya gayret ediyoruz fakat bazı insanlar dikkat etmiyor çıkıyor geziyor... Bu 3 5 kişi virüsü yayıyor ve tüm Tosya sorumlu tutuluyor Bi gidişle Tosya tamamen karantinaya alınacak. LÜTFEN şu virüsü evlerde kalarak mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayarak yenmeye gayret gösterelim. Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun. Allah devletimize Müslümanlarımıza zeval göstermesin.

Bozbey
Bozbey - 2 yıl Önce

Bir kişinin yüzünden bir çok insan mağdur bırakıldı . KYK TEKSTİL İLLETİ ACİLEN KAPATILMALI !!!

Bozbey
Bozbey - 2 yıl Önce

Rızkı veren Allahtır tosyanın fatihi . Ama o fabrika kapalı olsaydı bunların hiç biri olmazdı . Ufak beynine yaz bunu Sağlık daha önemli ..

Bozbey
Bozbey - 2 yıl Önce

Paylaşırmısın yorumu kardeşim neden korkuyorsunuz kimden çekiniyorsunuz ?


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298