TOSYA'DA AK PARTİSİ VE MHP LİSİ ÇOK MUTLU OLDU

banner294

Sedat Ağacıkoğlu
KASTAMONU (İHA) - Kastamonu'nun Tosya ilçesinde bulunan Tosya Organize Sanayi Bölgesinin genişletilmesi için alınan kararın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazetede yayımlanması, ilçede büyük sevinçle karşılandı.
Kastamonu’nun Tosya ilçesine bağlı Karasapaca köyü sınırları içinde yer alan, orman olarak muhafazasında hiçbir yarar görülmeyen ve tarım alanına dönüştürülmesi de mümkün olmayan alan, orman sınırları dışına çıkartılarak Tosya Organize Sanayi Bölgesine dahil edildi. Sanayi bölgesinin genişletilmesi için alınan kararın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazetede yayımlandı. Tosya Organize Sanayi Bölgesinin alanının genişletilmesi, ilçede yaşayan vatandaşlar ve sanayiciler tarafından sevinçle karşılandı. Karar sonrasında Yaşananlar sonrasında Tosya Organize Sanayi Müdürü Nihat Küçükkasap AK Parti İl Başkanlığı tarafından Sanayi Bölgesinde düzenlenen basın toplantısı düzenlendi.

  "Herkes bu durumdan mutlu"


Konu ile ilgili konuşan Tosya Organize Sanayi Müdürü Nihat Küçükkasap, "Organize Sanayinin kuruluşunda yüzde 20 belediyenin, yüzde 20 Ticaret Odasının, yüzde 60'ı da Özel İdarenin hissesi var. Bunu yapan devlet, tabi yol gösterende hükümet. AK Parti, MHP şu veya bu değil, hepimiz sahiplendik. Tosya Organize Sanayi 1996’da programa alındı fakat 2009 kadar mümkün olmamış bir türlü. Bugün buradayız. Herkes sevincinden Cumhuriyet Meydanında MHP'lisi de oynuyor, AK Partilisi de oynuyor. Herkes bu durumdan mutlu’’ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
recep
recep - 12 ay Önce

sen mutlu olabilirsin nihat efendi. yıllardır hangi parti iktidara gelse hemen onun yanında bitip pay kapınca insan mutlu olur tabiki. eşini dostunu sınavsız mülakatsız işe sokunca ayrı bir mutlu olursun.

Alp
Alp @recep - 12 ay Önce

Yukarıdan işini ayarlayıp, kızına da kurum değişikliği yaptırdı bildiğim kadarıyla.

samsa
samsa @recep - 12 ay Önce

bir Allah'ın kulu bu zat hangi liyakatla organize sanayi müdür oldu diye sormaz.kimse yancısını hangi sınavla oraya oturttun demez. ama lafa gelince vık vık vık millete nutuk atarlar.

Abuzer
Abuzer @recep - 12 ay Önce

şapka çıkarıyorum...

Aytunç
Aytunç - 12 ay Önce

Bu çok sevimli adam çok ilerleyen yaşına rağmen organize sanayi müdürü olarak halâ görev yapıyor demekki. Acaba neden? Ballı kaymaklı yüksek maaşlardan gelirlerden vazgeçemiyorlar anlaşılan. Koskoca ülkede başka hiç mühendis yokmu? Bilgili, donanımlı, kültürlü konuşmasını bilen, bir kaç yabancı dil bilen, idarecilik kabiliyeti olan, borç alacak finans yönetimini iyi bilen tekniği ve teknolojiyi çok iyi bilen, terbiyeli, küfürbaz olmayan, iki yüzlü olmayan, dürüst yüzbinlerce yüksek mühendis var bu ülkede. Acaba bu kişi görevden alınıp emekli edilip yerine böyle vasıflara sahip bir yüksek mühendis organize sanayi müdürü olarak neden atanmıyor anlamış değilim. Demekki siyaseten arkası çok kuvvetli bu adamın. Kuruluşundan bu güne kadar organize müdürlüğü görevinden dolayı epeyce bir gelir kazanç elde etti, birazda başka mühendislerin maaş alması çok yerinde olur, işsiz yüzbinlerce mühendis var bu ülkede.

Yusufyilmazata
Yusufyilmazata - 12 ay Önce

Tosya için bilik beraberlik zamanı

Tosyalı Efe
Tosyalı Efe - 12 ay Önce

Akaryakıta zam var bu gece. Yarın daha çok oynarlar. Hatta Nihat bey, Hasan bey ve Doğan bey de bir tur dönüverir davul zurnayla...Bunlar iyi günler daha...

Tosyalı Efe
Tosyalı Efe - 12 ay Önce

Ya küfür etmedik hakaret etmedik. Neden yorumumuzu yayınlamıyorsunuz? Çunki tarafsınız... ondan..

Objektif Sorgulama
Objektif Sorgulama - 12 ay Önce

Sonuçta ağaçlandırması yapılmamış veya ağaçlandırılması ihmal edilmiş bir kaç meşeliğin bulunduğu hiç bir işe yaramayan mülkiyeti orman bölge müdürlüğüne ait bir bölüm orman toprağı organizeye devredilmiş, olay bu kadar Ayrıca orman bakanlığı bu ilçenin ormanlarından osmanlı dönemini saymıyorum bile yıllarca milyrarlarca lira kazanç elde etti. Orman biriminin yüz yıllardır asırlardır bu ilçeden milyarlarca lira kazanç elde etmiş olmasına rağmen bu ilçeye yaptığı yatırım meydandadır, ne yatırım yapmıştır.? Bir sosyal tesisi bile yoktur. Ormanın verdiği bir parça orman araziisini ve Bunu ilçe halkına lütuf gibi sunmak , başarısız bir inşaatçının başarısı gibi göstermek, benzincinin pantoloncunun başarısı gibi göstermek yanlıştır. Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü mezunu gençler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümü yüksek lisans ve doktora öğrencileri alın size tez konusu. İlçede yaşanan bu olayı siyaset bilimi ve kamu yönetimi bilimi yönünden sosyolojik, psikolojilk, ahllaki ve felsefi yönlerini de araştırarak çalışma yapın. Bu işlerin düzelmesine yardımcı olmanız dileğiyle.

Camıfilmli  Delikanlı
Camıfilmli Delikanlı - 12 ay Önce

Organize müdür, sanayi bölgesini genişletmiş, parsellerin sayısını çoğaltmış çok sevindirici. Artık müdürlük maaşı ile huzur hakkı ücretleri de genişler muhtemelen. İmara ve ruhsata uygun binalar yaptırır hiç şüphesiz.

Aykut
Aykut - 12 ay Önce

Ortadoğu ve balkanların çok ince siyasetçileri olduğu gibi bu arkadaşta organize müdürlüğü görevinden öte ilçenin en ince siyasetçisi.........


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307