TOSYA'DA 15 YENİ NOKTAYA KGYS KURULUYOR

banner294

TOSYA'DA 15 YENİ NOKTAYA KGYS KURULUYOR
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, hatalı parklara yönelik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Özellikle ilçenin belirli cadde ve sokaklarında diğer sürücüleri ve yayaları zor durumda bırakan duyarsız sürücülerin hatalı park oranını en aza indirgemek için sürücüler park konusunda uyarılırken, yapılan tüm uyarılara rağmen hatalı park yapan sürücülere de ilgili mevzuat gereği cezai işlem uygulanıyor.

Yapılan çalışmalara ek olarak önümüzdeki günlerde ilçe merkezinde 15 Yeni Noktada 45 Adet Sabit Kamera, 15 Adet Hareketli Kamera Kurulum - Montajı ve 9 Mevcut Noktada 14 Adet Sabit Kamera, 8 Adet Hareketli Kamera Kurulum yapılacak.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumsuz
Yorumsuz - 1 yıl Önce

Dükkan sahiplerine de park yasağı vamı.
Godaman geçinenler de ceza görecek mi.

Yorumcu
Yorumcu @Yorumsuz - 1 yıl Önce

Yukarılarda da dayım var, ağabeyim var onlara söyleyim hallederler, tosyanın trafik park sorununu anında çözüverirler.

inşallah öyledir
inşallah öyledir - 1 yıl Önce

bakacağız 25.09.2021 tarihi itibariyle bu haberi yaptınız.bahsettiğiniz kameralar belediye önünü karşısını bereket market üstü yeni yapılan inşaatın oraları da kapsar. Nasıl bir hizmet anlayışıysa insan hiç mi kafayı çıkarıp dışarı bakmaz

KERİM KELEŞ
KERİM KELEŞ - 1 yıl Önce

Tabiki uygulama koç güzel yerli yersiz park yapanlar trafik kurallarına rivayet etmey değil zorbalık veya vurdum duymazlıktan işine geldiği için yapıyorlar biz de engelli sürücüler olarak engelliler için çarşı için de bir iki yere engelli parkı koymaları gerekir düşüncesindeyiz emniyet birimlerine bu konuda duyarlı davranacakları için teşekkür ederiz

Fırıncının taksisi
Fırıncının taksisi - 1 yıl Önce

Köşedekinin transiti
Şekerlemecinin mercedesi
Ekmekçinin hondası
Öbür ekmekçinin rönosu
Çarşı içinde park edecek yer mi varda çarşı içinde ceza yiyelim esnaf fırsat veriyormuda ceza yiyelim. 365 gün 24 saat esnaf kapısını bekçi gibi bekleyen arabalar var nerede ağa babalar!!!

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307