Tosya'da 1 kişi Koronadan Vefat Etti

Tosya'da 1 kişi Koronadan Vefat Etti
banner278

buraya tıklayınız

Sağlık Bakanlığı'nın Hayat Eve Sığar uygulamasında açıklanan haritaya göre Tosya’da her geçen gün koronavirüs vaka yoğunluğu artarken, ilçede yaşamını sürdüren bir kişinin daha covid-19 virüsü nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi.İlçede son günlerde Koronavirüs vakalarında önemli artış yaşandığı ve virüslü hasta sayısının 50 nin üzerinde olduğu öğrenildi.

İlçenin Hacıpir mahallesinde ikamet eden 1 kişini yaklaşık 1 haftadır karantinada olduğu ve durumunun ağırlaşması sonucu Kastamonu'ya sevk edildiği burada yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtulamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 20:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema
Sema - 9 ay Önce

Her şeyin bu kadar serbest, insanlarında bu kadar vurdum duymaz olmalarından ötürü durumun ehemmiyyetinin farkında olanlarda virüse yakalanıyor. Merak ediyorum keyfi olarak gezmeye dolaşmaya çıkmayanların günahı ne. Sadece ekmek almak için gittiği mahalle bakkalında ya da başka sebepten virüse yakalanarak insanlar hayatını kaybediyor. Biraz bilinçli olalım, WhatsApp da durum paylaşmak Instagram da hikaye yapmak veya Facebook da konum bildirmek gibi gereksiz çabalar içine girmeyelim. Dışarıya çalışmak üzere zorunlu olarak çıkanları tenzih ediyorum.

Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 9 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun mevlâm ailesine sabırlar versin

SIRADAKİ HABER