TOSYA ÇINAR EVLERİ GENEL KURULU YAPILDI

banner294

Sınırlı Sorumlu Çınar Evleri Arsa Yapı Kooperatifi 2013 yılı Genel Kurul toplantısını Üç Oluklar mesire alanı sosyal tesislerinde geçtiğimiz gün yaptı.

TOSYA ÇINAR EVLERİ GENEL KURULU YAPILDI
banner278

Açılış ve yoklama ile başlayan olağan genel kurulda Divan Heyeti Başkanlığına Sadık Düzgün, Katip Üyeliğe ise Hasan Kırık seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından genel kurulda belirlenen gündem maddeleri görüşülerek açık oy ile karara bağlandı. 2012 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu ve 2012 yılı denetim kurulu faaliyet raporlarının okunmasının ardından 2012 yılı bilanço gelir gider farkı hesapları açıklanarak müzakeresi yapıldı ve kooperatif üyelerinin oyuna sunuldu. Yönetim ve denetim kurulunun ayrı ayrı ibrasının yapılmasının ardından kooperatif ortaklığı payını devreden ve devralanlar açıklandı.

2013 yılı tahmini bütçe ve çalışma programının da görüşülerek karara bağlanmasının ardından, yeni yönetim kurulu üyelerinin sayısı ve görev sürelerinin tespitinin ardından asil ve yedek üyeler belirlendi. Kooperatifin inşa ettiği konutların ortakların adına kat mülkiyeti verilmesi ve ferdileşme hususunun görüşülmesinin de ardından tapu işlemleri ve bu işlemlerle ilgili tasarrufların gerçekleştirilmesi için yönetim kuruluna yetki verilmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Elektrik su doğalgaz aboneliği ile ilgili hususların görüşülerek karara bağlanmasının ardından da dilek, teklif ve temenniler ile birlikte 2013 yılı olağan genel kurulu sona erdi.

Yapılan genel kurulla birlikte yeni yönetim ise şu şekilde oluştu;

Yönetim Kurulu Asil Üyeler; Kazım Şahin, Harun Özelçi, İsmail Çiçek.

Yedek Üyeler Ramazan Halaç, Hasan Kırık, Osman Yüksek

Denetim Kurulu Asil Üyeler Hidayet Üzeroğlu, İsa Çalışkan.

Yedek Üyeler Bahattin Örtükoğlu, Remzi Baş.Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
çınar mağduru
çınar mağduru - 9 yıl Önce

çınar evleri genel kurulunda 1 senede bitirileceği söylenen ve 3 senede bitirilemeyen dairelerin sahipleri.kongrede başkan ve yönetim kuruluna çok sinirlendiler ve tepkilerini dile getirdiler.haberinizde niye bu ifadeler yok site editörü.yoksa si oraya sadece fotoğrafçı mı gönderdiniz,muhabiriniz yok muydu orası ile ilgili objektif bilgi verebilecek.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298