Tosya-Çankırı Kavşağına Geçici Çözüm Arayışı

Tosya-Çankırı Kavşağına Geçici Çözüm Arayışı
banner271

buraya tıklayınız

Kastamonu´nun Tosya ilçesi Eceönü mevkiinde yer alan Çankırı kavşağında devam eden kavşak çalışması yüklenici firma tarafından çalışmalar durma noktasında geldiği bu günlerde Karayolları 15.Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ve Belediye Başkanı Kazım Şahin kavşakta incelemelerde bulundu.

Bilindiği gibi çalışmaların devam ettiği kavşakta en büyük sıkıntıyı yine Tosya halkı ve ilçeye giriş için yol arayan misafirler yaşıyordu. Vatandaşlar her tehlikeyi göze alarak D-100 karayolunda ilçeye giriş için çareler arıyor ve kendince tehlikeli çözüm arayışlarına giriyordu.Yerel basında devamlı gündeme getirdiğimiz bu sorun nihayetinde Karayolları yetkililerinin ve idarecilerin dikkatine çekti.

Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi ve ilgili şube müdürleri ilçeye gelerek kavşakta incelemelerde bulundu. Karayolları yetkilileri kış döneminde geçici çözüm olarak Trafik sinyalisazyon sisteminin kurulması yönünde görüş beyan ettiler. Kısa zamanda başlanacak çalışma ile sorunun geçici olarak giderileceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 22:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nilgüngür
Nilgüngür - 2 yıl Önce

Sayın Editör;
Bizlerin sesi olarak yapmış olduğunuz çalısmalardan dolayı sizi kutluyorum.
Başkanımızıda biran önce kavşağın bitirilmesi için takipçisi olmasını rıca ediyorum.
Yoksa idarecilerin yapacağı iş değil..
Liyakat olmayınca 8-5 olayı.....
Ancak kendine reklammmm...

Karşıyaka mahallesi
Karşıyaka mahallesi - 2 yıl Önce

Yazık günah olan o yoldan geçmeye çalışan insanlara oluyor yani bize. Yazık değil mi o kadar zamanımız gidiyor paramız gidiyor? Kimin umrunda peki bu canımızı resmen hiçe saymaktalar .

Adem HIZARCI
Adem HIZARCI - 2 yıl Önce

Günaydınlar efendim. incelemeleri daha yeni mi yapıyorsunuz vay beeee,,, dahada otursaydınız ya masanızınız başındaki koltuklarınızda.

...
... - 2 yıl Önce

Burayı yapan firma batmış kaçmış gitmiş ne bekliyodunuz. Dolayısıyla yapım işi yarıda kalmış

Hasan dörekenli
Hasan dörekenli - 2 yıl Önce

Kardeşim ne yapacaklara yapsınlar trafik ışığını zaten niye söktüler başlanan iş biter zaten böyle mantıksız iş olurmu

SIRADAKİ HABER