Tosya Bölge Trafik İstasyon Amirliği öğrencileri bilgilendirdi.

lk olarak Ortalıca İlköğretim Okulu’nda daha sonra ise Tosya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde, Tosya Bölge Trafik İstasyon Amiri Komiser Hasan Gülkafa ve trafik polisleri tarafından öğrencilere, trafikte nasıl davranmaları gerektiği, trafik işaretleri, trafikte karşıdan karşıya geçiş, emniyet kemerinin önemi, sürücülerin dikkat etmesi gereken konular ve kaza anlarında yapılması gerekenler slayt gösterisi eşliğinde anlatıldı.

Tosya Bölge Trafik İstasyon Amirliği öğrencileri bilgilendirdi.
banner278

buraya tıklayınız

Trafikte bilinçlenmenin çok önemli olduğunu belirten yetkililer, ilçedeki okulları dolaşarak öğrencilere trafik bilgilendirme dersleri veriyoruz. Öğrencilerin gelecekte trafik kurallarına hazırlıklı olmaları ve bilinçlenmeleri için dersler vermeye devam edeceğiz. Öğrencilerimiz ve tüm vatandaşlarımız trafikle ilgili ihbar ve şikayetlerini 24 saat görev başında bulunan Tosya Bölge Trafik İstasyon Amirliği’nin 314 87 71 numaralı telefonlarına bildirebilirler diye konuştular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 9 yıl Önce

ili okul arasındaki fark.biri köy ilöğretim okulu verilen konferansı salonda öğrencilerine verdiriyor.diğeri ilçemiin en güide okulu ama öğrenciler giriş katında ayakta konferans izliyor.bir öğrenci velisi olarak konferansı verecek büyük salon varken öğrencileri neden giriş katında ayakta bekletmişler anlamakta zorlanıyorum.idareci farkı bu olsa gerek.

SIRADAKİ HABER