Tosya Bölge Trafik Ekipleri D100'de Motosiklet Sürücülerini Uyardı

banner294

Tosya Bölge Trafik Ekipleri D100'de Motosiklet Sürücülerini Uyardı
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Bölge Trafik Ekipleri karayolu trafik güvenliğinin sağlanması ve kazaların en aza indirilmesi için D100 karayolunda denetimlerine aralıksız devam ediyor. İlçe bölge Trafik ekipleri D100 karayolunda motosiklet sürücülerinin karışmış olduğu kazalarda ölüm ve yaralanma risklerinin daha fazla olduğu da dikkate alarak özellikle motosikletler üzerinde yoğun bir şekilde denetim gerçekleştirdi.

Yapılan denetimlerde; tescilsiz, plakasız, sürücü belgesiz veya yetersiz sürücü belgeli, kask kullanmadan trafiğe çıkan sürücülere karayolunda kullanıldığının tespiti halinde cezai işlemler yapılacağı uyarısında bulundu. Ayrıca yetkililer kontrollerde motosiklet sürücülerini Motosiklet kullanırken kask takmanın can güvenliğini en üst seviyede sağladığı hususunda motosikletçiler bilgilendirildi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melek KOCATAŞ
Melek KOCATAŞ - 1 yıl Önce

Canım babam her zaman bize örnek olmuştur. Allah başımızdan eksik etmesin. Ayrıca bölge trafik ekiplerinin de gözünden kaçmadıgi için teşekkür ederiz.

Zeytuni
Zeytuni - 1 yıl Önce

Özellikle bu haberden dolayı tebrik ediyorum. Maalesef biz vatandaşlar kask ve koruyucu kullanma konusunda çok ihmahkarlık gösteriyoruz.halbuki bu tür koruyucu ekipmanlar, trafik denetimi yapan trafik polislerinden çok bizim can güvenliğimiz için lazım. Haberin şahsında tüm bölge trafik polislerini kutluyorum, denetim devam eder inşaAllah.

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

daha önce kafan varsa kask takarsın diye bir pankart asmışlardı meydana o çok hoşuma gitmişti

Hasan cinar
Hasan cinar - 1 yıl Önce

Bende tebrik ediyorum örnek bir davranış bende tosYaliyim gerçekten polis ekiplerimizi kutluyorum

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298