TOSYA BELEDİYESİNE MOTOSİKLET HİBE EDİLDİ

TOSYA BELEDİYESİNE MOTOSİKLET HİBE EDİLDİ
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İşadamı Kemal Ölmez tarafından Tosya Belediyesi'ne 2020 model Mondial marka motosiklet hibe edildi.

Tosya Belediyesi'ne işadamı İsmail Ölmez tarafından 2020 model Mondiral marka motosiklet hibe edildi. Motosikletin anahtarı Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'e işadamı Kemal Ölmez tarafından teslim edildi.

İş Adamı Kemal Ölmez Motosikleti Belediyenin işlerinde kullanılmak üzere hibe ettiklerini belirti. Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Kemal Ölmez’e teşekkür ederek ''Belediye Meeclisinin 89 kararı doğrultusunda Kemal Ölmez 2020 Model, 37 ABC 380 plakalı, Mondial marka iki tekerlekli motosikleti belediyehizmetlerinde kullanılması için şartsız olarak hibe etmesi Meclisimizce de uygun görülmüş olup, sözkonusu motorsilkletin Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere kamu hizmetine tahsis edilmesine Meclisin oy birliği ile karar verilmiş olup, gereği için dosyanın Başkanlık Makamına tevdiine karar verildi''dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 21:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜHDÜ
MÜHDÜ - 9 ay Önce

Kemal Bey Tosyamızın yetiştirdiği nadir değerlerdendir. Kendisi İş adamı olmasının yanısıra işini seven ve hakkını veren bir Orman Mühendisi ve dini ilimlerin çoğuna haiz kültürlü bir insandır. Allah hayrını kabul etsin. Devamını daha büyük iş adamlarımızada nasib etsin.

gercekci
gercekci - 9 ay Önce

reklam amaclı calısmayın alanda verende gizlidir ama sene 2020 ne desek boss

Ali YAMAN
Ali YAMAN - 9 ay Önce

Amaç belki güzel hizmet için. Hibe edilen in ismi zikredilmese bence daha eftal olur idi

Hayır Seven
Hayır Seven - 9 ay Önce

Kamu kurumunun mu motosiklete ihtiyacı varmış? Yoksa bu gencin mi kamu kurumuna ihtiyacı varmış? Bir türlü anlam veremedim. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez düşüncesinde değildir umarım. Büyüyünce hayırsever bir iş adamı adamı olur artık. Yaptığı motosiklet bağışının kazancını kayıt altına almıştır herhalde.

Başka İşler
Başka İşler - 9 ay Önce

O kadar geliri olan, kaynağı olan bir kamu kurumuna hibe, mibe, bağış yapıyorum diye dilenciliğe alıştırma delikanlı. 50 milyona yakın yıllık bütçe açıklayan belediyenin senin hibene, bağışına ihtiyacı yoktur herhalde. Daha idealist, bilimsel işlerle uğraşmanı tavsiye ederim. Yaşın daha çok genç bırak bu işleri. Haber sitesinin editörü orman mühendisi olduğunu yazmış, örneğin bu alanda bilimsel çalışma yapabilirsin, yüksek lisans yapabilirsin.

SIRADAKİ HABER