Tosya Belediyesinden Vatandaşlara Önemli Uyarı

Tosya Belediyesinden Vatandaşlara Önemli Uyarı mesajı geldi

Tosya Belediyesinden Vatandaşlara Önemli Uyarı
banner278


HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) Kastamonu'nun Tosya ilçe Belediyesinden vatandaşlara önemli uyarı mesajı geldi.

Tosya Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü tarafından cep telefonlarına gönderilen mesajla su abonelerinin kısa sürede Belediye Su işleri müdürlüğüne gelmesi istendi. Gelen mesajla su aboneleri veya kiracı olan abonelerin Belediye Su işlerine gelerek abonelerden TC Kimlik numaraları, İkametgâh bilgileri ve son olarak Telefon numaralarını bildirmesi istendi. Belediye yetkilileri kısa süre içinde istenilen bilgilere getirmeyen abonelerin su tarife ücretlerinde değişiklik olabileceği uyarısında bulunuldu.

Tosya Belediyesi Su İşleri servisinden gelen mesajla vatandaşlar belediye su servisi önünde kuyruk oluşturdu. Aboneler su tarifesinde sıkında yaşamamak için ve de gelen mesajda ‘’en kısa sürede ‘’ uyarısı karşısında erken saatlerde belediye ye geldiklerini ifade ettiler.
Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2016, 09:00

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 5 yıl Önce

Belediyeye yakışan bir bildirim mesajı olmadı açıklayıcı değil ve gişedeki işlem yapan acil muracati karşılayacak sayıda değil ve akşam mesai saati bitmeden giderleri kapattılar haber yapan sizler bunları neden gormuyorsunuz

Arif çoltu
Arif çoltu - 5 yıl Önce

Kardeşim vatandaşını tehdit eden seni cezalandırırım diyen belediye olurmu?Herkesin senede bir işi oraya düşüyor.O zaman niye yapmadınız.koskoca tosya belediyesine hiç yakişmadı bu acemilik.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif