TOSYA BELEDİYESİNDEN KLİMALI DURAK DÖNEMİ

banner294

TOSYA BELEDİYESİNDEN KLİMALI DURAK DÖNEMİ
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi, vatandaşlara şehiriçi toplu taşımada konforlu hizmet sunmak için klimalı durak uygulamasına geçti.
Vatandaşların otobüs duraklarında beklerken yazın kavurucu sıcağında kışın ise soğuk ve yağıştan etkilenmemesi için hayata geçirdiğimiz klimalı durak projesinin ilk uygulmasını Hükümet konağı önündeki merkez duraktan başladı.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil,” Biz gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında vatandaşlarımızın otobüs beklerken hava koşullarından etkilenmemesi için “Modern, Klimalı Duraklar” Projesini hayata geçirdik. Kapalı olan duraklarımız klima ve kitaplıktan oluşuyor. Vatandaşlarımız beklerken kitap okuyarak vakit geçirebilir. Modern, klimalı duraklarımızın sayısının arttırılması için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Tosya'da klimalı durak uygulamasına geçilmesi ile birlikte merkezde bulunan ve vatandaşların tepkisine neden olan otobüsler artık ssatlerce meydanda park edemeyecek.Saati gelen otobüsler yeni durakda sadece indi-bindi yapacak mesai bitiminde başka bir noktada park edebilecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2022, 18:38

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isyankar
Isyankar - 10 ay Önce

Tosya da bu harcamaya gerek varmiydi acaba?kac kisi otobus bekliyor kac kisi otobus kullaniyor kac tane otobus varda bole bir harcama yapilabiliyor cok celiskili

Oğuzhan
Oğuzhan @Isyankar - 10 ay Önce

bunu başka partili belediye başkanı yapmış olsaydı önünde resim çekinip yapana taptığınızı belli etmeden geri durmazdınız.

AZAPAY
AZAPAY @Isyankar - 10 ay Önce

o kadar çokki. herkesin arabası yok.b,r gün durağa gidin bekleyin bakın kaç kişi biniyor.yağılan hizmeti sadece görmememk adına yorum yapmayın.bir teşekkür etmeyi öğrenin.

Adamlar Tuhaf
Adamlar Tuhaf @Isyankar - 10 ay Önce

Neremiz doğruki

Atilla
Atilla - 10 ay Önce

Halka yapılan hizmet takdir edilmeli
Halk için harcanan para daima kutsaldır

sedat ateş
sedat ateş - 10 ay Önce

çok güzel uygulama başkan beye teşekkür ediyorum aynısından hastane önünede acilen yapılmasını istirham ediyorum selamlar tosyaya

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307