TOSYA BELEDİYESİNDEN İLÇE HALKINA VE ESNAFA DEV DESTEK

banner294

TOSYA BELEDİYESİNDEN İLÇE HALKINA VE ESNAFA DEV DESTEK
banner278

Haber:Sedat Ağacıkoğlu

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde Tosya Halkını ve Esnafın sıkıntılarını giderecek ve destek olacak müjde Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil´den geldi.

SU FATURALARI 3 AY ERTELENDİ

Başkan Kavaklıgil, 1 Nisan itibari ile su faturalarının 3 ay erteleneceğini, ertelenen faturalardan gecikme zammı alınmayacağını açıkladı.

Belediye olarak vatandaşların yanında olmak için tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Başkan Kavaklıgil “Milletçe zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte bizi ayakta tutacak en büyük güç Türk Milletinin yardımlaşma ve dayanışma duygusudur. Biz de Tosya Belediyesi olarak bu süreçte vatandaşlarımızın yanında olmak için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Dezenfekte ve sosyal yardım çalışmalarımıza ek olarak su faturalarının da 3 ay ertelenmesi kararı aldık. 1 Nisan itibari ile kesilen su faturalarının son ödeme tarihi 30 Haziran 2020 olarak güncellendi. Bu süreçte su borcu olan vatandaşlarımıza su kesintisi de uygulanmayacak” ifadelerini kullandı.

Ertelen faturalara 3 ay gecikme zammı yansıtılmayacağını belirten Başkan Volkan Kavaklıgil, yine de faturasını ödemek isteyen vatandaşların erken ödeme yapabileceğini sözlerine ekledi.

Akıllı sayaç kullanan aboneler ise talep etmeleri durumunda su kartlarına üç aylığına 50 metreküp avans yükletebilecekler.

400 AİLEYE ALIŞVERİŞ KUPONU

Başkan Volkan Kavaklıgil www.tosyahaberleri.com haber sitemize yaptığı özel açıklamada Koronavirüs tedbirleri nedeniyle zor durumda olan vatandaşlarımıza Belediye olarak hazırlamış olduğumuz 200 TL lik Alıveriş kuponu vererek bu sıkıntılı süreci, birlikte aşacağız. İlk etapta 400 aileye bu alışveriş kuponlarından vereceğiz.

Biz bu destek projemizi hayata geçirirken ilçe bakkal esnafımızda düşünerek Alışveriş kuponları ilçemizde mahalle aralarında ve ilçe merkezinde faaliyet gösteren bakkal esnaflarımıza yönlendirdik.

BELEDİYE BİNALARINDA KİRACI ESNAFIMIZA DESTEK

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil haber sitemize yaptığı özel açıklamada ‘’ Tosya Belediyesi mülkünde kiracı olarak bulunan esnafın 1 Nisan itibarı ile 3 ay kira tahakkuk ettirilmeyecek ve alınmayacaktır müjdesini verdi.

Başkan Volkan Kavaklıgil Tosya halkından Koronavirüs tehlikesine karşı daha dikkatli olmayı ve devletimizin uygulamış olduğu tedbirlere ve kurallar uyulması gerektiğini rica ederek bu zor günlerimizde Tosya Belediyesi olarak halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz ‘’dedi.  

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 23:58

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem Yılmaz
Adem Yılmaz - 2 yıl Önce

ADMİN ELEŞTİRİLERİ KOYMUYORSUN EKRANA. MEMNUN DEĞİLİZ SENDEN BAŞKAN. SOKAKLARDA DEZENFEKTE Mİ YAPTIN. MASKE BİLE TAKMADAN TOSYA SOKAKLARIN DA DOLAŞIP DURUYORSUN. TEK BİLDİN GAZETE DE RÖPORTAJ VERMEK YAZIK ÇOK YAZIK. SAĞA SOLA PARA SAÇIP DURUYORSUN İSTİFA ET

ALPER
ALPER @Adem Yılmaz - 2 yıl Önce

KARDEŞİM SEN YA KÖRSÜN YA DA ART NİYETLİSİN YADA YURT DIŞINDA YAŞIYORSUN ALLAH İZAN AKIL FİKİR VERSİN

Salih Harun
Salih Harun @Adem Yılmaz - 2 yıl Önce

Sen uzayda mı yaşıyorsun adam köpüklü suyla bütün memleketi yıkadı. Maskeyi senin gibilerin takması lazım salyası kuduz gibi sağa sola sıçramasın

Cemal kadam
Cemal kadam - 2 yıl Önce

Tşk ederim Allahım sizlerden razı olsun çok tşk ler sayın başkanım ve tosya belediyesinde görevlilere saygılarımla

Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 2 yıl Önce

Alınan kararlar isabetli sizi tebrik ediyorum

Yaşlı kurt
Yaşlı kurt - 2 yıl Önce

Yapılan hizmetler için başkan Volkan Kavaklıgil ve ekibini Tebrik ederim.Yapılan hizmetler hakkın huzurunda mükafatını görecektir.Rabbim sizlerden razı olsun.Allah'a emanetsiniz.

Selma cilek
Selma cilek - 2 yıl Önce

ALLAH razi olsun sizden başkanım tosyahalkiadina teşekkür ederim

FATMA DANACI
FATMA DANACI - 2 yıl Önce

Teşekürler sayın başkanımız inşAllah bu zor günleri birlikte aşarız Allah tezzamanda bu vürüsten kurtarsın cümlemizi saygılar

mustafa akkuru
mustafa akkuru - 2 yıl Önce

akıllı şu sayacı olan aboneler için gecerli değil

muhsine karabıýikoglü
muhsine karabıýikoglü - 2 yıl Önce

iyi günler bende bir kiraciym ama sadece buyazılan kira alinmayacak olan toki icin mi gecerli bilgimiz olmsı icin napacaklar kirada olan bir cok kardeşim var


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298