TOSYA BELEDİYESİNDEN İKİ DEV PROJE

TOSYA BELEDİYESİNDEN İKİ DEV PROJE
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi yeşil alanların arttırılmasına yönelik sürdürdüğü çalışmalara her geçen gün bir yenisini eklerken ilçenin önemli ölçüde ihtiyacına cevap verecek olan otogar ve galericiler sitesi için kolları sıvadı.

Ortalama 2 bin metrekarelik alan üzerinde Yunus Emre Mahallesi sınırları içerisine kurulacak olan yeşil alan için proje hazırlıkları tamamlandı. Bir çok oyun grubu ve sosyal alanın yanı sıra oturma grupları da bölgede yerini alacak. Yunus Emre Mahallesi’ndeki en büyük yeşil alan olma özelliğini da kazanacak olan park projesi ile bölgede ciddi oranda cevaba ihtiyaç verilecek.

Ayrıca otogar, galericiler sitesi, trafik eğitim merkezi ve sosyal yaşam alanları olmak üzere 13 bin metrekarelik alanda şekillenecek proje için ön hazırlıklar tamamlandı. Oldukça geniş çaplı bir şekilde projelendirme çalışmalarının yürütüldüğüne değinen Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya’da modern bir otogar ihtiyacının var olduğunu ve bu ihtiyacın hızlıca karşılanması gerektiğini ifade etti. Aynı zamanda otogar projesi ile birlikte geniş çaplı kompleks bir yapının projelendirdiğini ifade eden Başkan Kavaklıgil Tosya’ya yakışır projelerde emin adımlarla ilerlendiğini vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SERDAR HOCA
SERDAR HOCA - 8 ay Önce

BAŞKAN BAŞKAN YEŞİL ALAN PROJESİ DİYORSUN. ÜÇ OLUKLAR REZİL DURUMDA TOSYANIN ÖYLE MAHALLELERİ VAR Kİ LEŞ GİBİ. TOSYA ELLE TUTULUR NE YAPILDI ELİNİ VİCDANINA KOY. VAAD VERDİN HANGİSİNİ YERİNE GETİRDİN DEFALARCA ARIYOR HALİMİZİ ARZ EDİYORUZ AMA BAŞTAN SAVILIYORUZ. OY ZAMANI SAMİMİYET VAAD TAVANDA AMA KOLTUK GARANTİ OLUNCA YÜZE GÖZE ALAN YOK.

DAVUT YALÇIN
DAVUT YALÇIN - 8 ay Önce

Halk kazım şahinin kıymetini bilmedi bilemedi. Sadece faaliyetleri okuyoruz ama göremiyoruz.

Atilla
Atilla - 7 ay Önce

Tosya en büyük sorunu içme suyu içindeki kireçtir yıllardır bu sorun çözülmedi Tosyalıyı Kireç ten kurtarın önce sağlık

mehmet yavuz
mehmet yavuz - 8 ay Önce

park dev proje öyle mi?

ilayda
ilayda @mehmet yavuz - 7 ay Önce

evet dev proje çoçukjlart evlerde hapisoynayacak oyun alanları yok sizin için olmayabilir ama çoçuklariçin büyük ihtiyaç. eleştir yapmak için klavye başına oturanlar.acaba bundan önce tosyaya ne yapışlmış.bir anlatsınlarda bilelim.çıkın tosyanın kenar mahallelrine yollar yapıldı .gözleriniz görmek istemiyorsa oda sizin sorununuz

Hüsamettin
Hüsamettin - 8 ay Önce

Daha seçim de verdiğin sözü tutmadin çarşıda ki köpekleri beşevler harsat üç oluklara attin yazık üzülüyorum. İki dev proje hıh

geçin bu işleri
geçin bu işleri - 7 ay Önce

Belediyeden mezar yeri alamıyoruz. VERMİYORSUNUZ!!! işinize geldiği gibi hareket ediyorsunuz!

İsimsiz
İsimsiz - 7 ay Önce

Birileri kireçli suyu fark etti ve çarşı için otopark sorununu görsün çözüm olsun hepimizin sorunu

isimsiz
isimsiz - 8 ay Önce

tenis kortu olacaktı ondan sonra kapalı yüzme havuzu olacaktı onlarda dahilmi sayın tosya haber


SIRADAKİ HABER