Tosya Belediyesinde Bir İlk Yaşandı

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçe Belediyesinde 34 yıl hizmet süresi içinde yedi belediye başkanı ile çalışan Personel Müdürü Yusuf Arpacı Emekli Oldu.

1986 yılında Ana Vatan Partisinden Belediye Başkanı seçilen İzzet Kader döneminde Tosya Belediyesi Muhasebe bölümünde işe başlayan Yusuf Arpacı 34 yıl sonra Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı seçilen Volkan Kavaklıgil döneminde Emekliye ayrıldı.

7 BELEDİYE BAŞKANI İŞE BEN ALDIM 6’SINIDA İŞTEN ÇIKIŞINI BEN YAPTIM

‘’Çalıştığı 34 yıl içinde 7 Belediye Başkanının seçimler sonrasında işe girişlerini ben yaptım 6 belediye Başkanında işten çıkışını ben yaptım. Her seçim dönemi sonrasında Belediye Başkanı seçilen adayın Sigorta İşe Girişlerini ben yaptım. Sonrasında seçilemeyen başkanın işten çıkışını ben yaparak işine son verdim’’

BELEDİYEDEN 8 DEFA KOVULDUM 9 DEFA İŞE GERİ ALINDIM

Tosya Belediyesinde çalıştığım 34 yıl içinde 8 defa işten kovuldum fakat 9 defada işe geri alındım. Özellikle Tosya Belediyesine Sendikayı ilk getirdiğimiz yıllarda çok yıprandım. Görev yaptığım 34 yıl sonrasında geçen hafta son işten çıkış işlemini yaparak kendi işten çıkışımı yaparak emekli oldum.

TOSYA BELEDİYESİ BANA ÇOK ŞEY KAZANDIRDI

‘’ 34 Yıllık Hizmet Sürem İçinde Belediyede personel işlerinden sorumlu kişi olduğum için yüzlerce arkadaşım oldu. Bütün mesai arkadaşlarımla iyi geçindim. Bu bağlamda mevcur Belediye Başkanımız Volkan Kavaklıgil beyefendinin nezdinde tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih ARPACI
Fatih ARPACI - 3 yıl Önce

Yazmak isteyip yazamadığım o kadar şey varki şuraya.. özetlemek gerekirse ;
Bu Kubbe Altında Kalan Hoş Bir Sada İmiş..
Emekliliğin hayırlı olsun. Seni Seviyoruz..

Serdar Arpacı
Serdar Arpacı - 3 yıl Önce

Saygıdeğer amcam
Tosya belediyesine çok şey kattın. Mesaiye bağlı kalmaksızın çalıştığına Tosya'da bulunduğum süre içerisinde bizzat şahidim. Hatta bana da belediyenin tozunu yutturarak iş disiplinime çok şey kattın. Belediyeye girdiğin günden bu tarafa belediyenin hafızası oldun hep. Siyasetle yönetilen bir kurumda siyaset üstü çalışarak ekmek tekneni ve millete hizmeti hep başının üstünde tuttun. Hızlı hesap yaptığın FACİT hesap makinen ve ikinparmakla ışık hızıyla yazdığın daktilon seni unutmayacak. Arpacı ailesini en iyi şekilde temsil ettiğin için de teşekkür ederim. Hayırlı emeklilikler dilerim...

Bir Tosyalı
Bir Tosyalı - 3 yıl Önce

İşini böyle iyi yapan siyasi rant için falanca parti gelince şekil değiştirip bukalemun olmayan insanlarımızı işte bu ağabeyimiz gibi kaybediyoruz.Siyasi malzeme peşinde olmayan belediyedeki işini başa gelen siyasi parti için değil de yöre halkı için en iyi şekilde icra eden böyle değerli ağabeylerimize çok ihtiyacımız var sağolsun varolsun.

adamm
adamm - 3 yıl Önce

seni tanımak gerçekten güzel bir duygu abi dewam etsen 2 belediye başkanı daha çıkarır alırdın:)

osmanlı kuaför Ali çatal oglu
osmanlı kuaför Ali çatal oglu - 3 yıl Önce

Adam gibi Adam Emeklilik Hayatında Başarılar dilerim

Adem HIZARCI
Adem HIZARCI - 3 yıl Önce

Şimdiye kadar çalışmalarınızdan ötürü sizi tebrik eder, emekli hayatınızda sağlık sıhhatler dilerim. Emekli Noter Çalışanı,

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298