Tosya Belediyesinde 7 Araç, Törenle Hizmete Girdi

banner294

Tosya Belediyesinde 7 Araç, Törenle Hizmete Girdi

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesine kazandırılan 7 hizmet aracı için hizmete başlama töreni düzenlendi.Çeşitli hizmetlerde kullanılmak üzere Tosya Belediyesine kazandırılan toplam 7 aracın hizmete alımı için belediye önünde tören düzenlendi.

Saat 13.30’da düzenlenen törene; Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın,protokol üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yaptı. Başkan Kavaklıgil konuşmasında; “31 Mart 2019 seçimlerinde devraldığımız Tosya Belediye Başkanlığına Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki sizlerin desteğiyle 7 tane hizmet aracını şehrimizde kullanıma sokmanın gururunu mutluluğunu yaşıyoruz. Hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz.

Rabbime binlerce kez şükür ediyorum ki bu kısa vadede öz kaynaklarımızla ve hibelerle temin etmiş olduğumuz araçlarımızı şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmak üzere bugün sizlerle buluşturduk. Biz dedik ki Allah rızası gözeterek garibanına yetimine sahip çıkarak adaletli davranarak şehrimizi yöneteceğiz dedik. Elhamdülillah 11 ay boyunca şehrimizde hangi siyasi parti mensubu olursa olsun, hangi tarikattan hangi cemaatten, hangi kurum ve kuruluşa üye olursa olsun Tosya Belediye Başkanlığınca derdi dinlenmiş derdine çözüm bulmak için mesai harcanmıştır. Bu süreçte çalışma arkadaşlarımıza ve ekibime de şükranlarımı sunuyorum. Neden? Tosya Belediye Başkanlığı ve ülke genelindeki belediyelerimiz üzerinde çalışan İŞKUR personelimiz bugün yok. Yaklaşık Tosya Belediye Başkanlığı 100 personel eksik bir şekilde hizmet vermeye çalışıyor. Canla başla çalışan gecesini gündüzüne katan personelimize de sizlerin huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum''dedi.

Konuşmaların ardından yeni alınan araçların kazasız belasız kullanılması ve hizmet vermesi için İlçe Müftüsü Halil İbrahim Sabırlı tarafından dua yapıldı.

Tören yeni alınan araçların kazasız belasız kullanılması ve hizmet vermesi kurban kesimi ile sona erdi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Çok güzel emeğinize sağlık Allah razı olsun. Fakat birde şu belediyeye sessiz sedasız alınan elemanlar tanıtılsa idi keşke mimar mı mühendismi teknikermi ne özellikleri vardı bu elemanlar alındı . Birde alınan elemanlar gerçekten hz ömer adaleti ile mi alındı acaba

Ali
Ali - 2 yıl Önce

El arabası alsanız tören yapacaksınız. Bırakın şu reklam işlerini

Yilmaz candań
Yilmaz candań - 2 yıl Önce

Allah utandirm̀asiń hayirli olsun

Gazi
Gazi - 2 yıl Önce

Allah razı olsun emeği geçenlere teşekkür

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298