Tosya Belediyesi Whatsapp Hattı Çözüm Üretiyor

Tosya Belediyesi Whatsapp Hattı Çözüm Üretiyor
banner278

buraya tıklayınız

Vatandaşlarımızın sıkıntılarına anında çözebilmek ve şehrimizde yaşanan sıkıntılardan daha hızlı haberdar olabilmek adına ve ayrıca Başkanımız Sayın Volkan Kavaklıgil’in  
#birlikteyöneteceğiz söyleminden yola çıkarak hayata geçen whatsapp ihbar hattı 29.07.2019 tarihinden itibaren halkımızın aktif kullanımına açılmıştır.


       Başlangıç tarihinden bu güne kadar 100 günlük zaman diliminde toplamda 415 vatandaşımız tarafından aktif bir şekilde kullanılmış ve toplamda 586 adet istek ve şikâyet tarafımıza ulaşmıştır.
Aradan geçen zaman diliminde vatandaşlarımızın şikâyet öneri ve istekleri hızlı bir şekilde ilgili birimlere aktarılmış bunların çoğu ivedi bir şekilde sonuca kavuşturulmuş bir kısmı ise zaman içerisinde yapılacak işler planlamasına alınmıştır. Ayrıca bazı konular Birim Müdürlerimiz dışında Başkanımız tarafından da bizzat takip edilerek sonuca ulaştırılmış yâda bizzat vatandaşımız aranarak olmayacaksa neden olmadığı yâda neden geç olacağı konusunda bilgi verilmiştir. Buna rağmen Şüphesiz eksik kalan yâda cevap verilemeyen durumlar olmuştur.
 Bu süre zarfında kıymetli vatandaşlarımızın çok değerli görüşlerinin şehrimiz için ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır. Bu vesile ile vatandaşımızın şikâyet öneri ve isteklerinin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Tüm halkımıza saygıyla duyurulur.
Tosya Belediye Başkanlığı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat Alınhan
Nihat Alınhan - 2 yıl Önce

İyi günler tosya belediyesi yetkilileri dün bir TV de gördüm belki yetkililer tarafından sacma olduğu düşünülecek ama sadece bir teklif mantıklı olup olmadığına yetkililer karar verip değerlendirmeleri önemle rica olunur. Tosyanın bazı bölgelerinde bayat ekmek toplama merkezi gibi bir yer veya büyük bir varil v. S

Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Başkanım hacı Kemal mahallesi yeni cami sokak buraya da Bi el atın kaç kere attım resmini Bi ilgili gelip bakmadı

YAĞMUR
YAĞMUR - 2 yıl Önce

GÜZEL Bİ ÇALIŞMA EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN BAŞKANIN MESAJLARI OKUDUĞU KLİMA KUMANDASINDAN BELLİ OLUYOR :))

Zühal Gürses
Zühal Gürses - 2 yıl Önce

Bu kadarını beklemiyordum .Okuduklarim ve görduklerim karşısında şaşkınım .wassap hattı kurup oradan halkın istek.ve şikayetlerini öğrenip.ilgilenmek süper bir fikir işini hakkıyla yapan bir belediye başkanı Allah bin kere razı olsun Volkan bey ve yanındakiler den .Rabbim çalışmalarınızda yardımcı olsun inşaAllah ayağınıza taş değdirmesin

İsmail Karamahmutoğlu
İsmail Karamahmutoğlu - 2 yıl Önce

Belediye Whatsapp numarasını bizimle de paylaşırmısınız

Emrullah duru
Emrullah duru - 2 yıl Önce

Kolay gelsin iyi çalışmalar.dilerim.guzel bir çözüm olmuş cideden selam olsun tüm hemşerilerimize

M.türkmen
M.türkmen - 2 yıl Önce

İtfaiyenin önünde bulunan çukurun kapatılmasını istiyorum.

Eşref YENTÜR
Eşref YENTÜR - 2 yıl Önce

Kıymetli, genç dinamik başkanımız kıymetli zamanınızı aldığımız için özür dileriz. Başkanım U şeklinde Üç sok var araçlar karşı karşıya geldiğinde geçemiyor. Her an kaza olabilir. Bahsettiğim yer Kuyumcu Tosya nın içi sayılır. Bügün yarın diye hep geçiştirildi. Buda sizin eseriniz olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.


SIRADAKİ HABER