TOSYA BELEDİYESİ SINIRLI BÜTÇE İLE MUHTEŞEM KARNE HEDİYESİ

banner294

TOSYA BELEDİYESİ SINIRLI BÜTÇE İLE MUHTEŞEM KARNE HEDİYESİ
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yarıyıl karne hediyesi olarak çocukları Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine gönderdi.

Çocukların karnelerini alarak ara tatile girmelerinin ardından Tosya Belediyesi 9-16 yaş grubundaki çocuklar için kayak eğitimi düzenledi. Eğitime ve sosyal faaliyetlere çok önem verdiğini bu yönde proje ve çalışmalar yaptıklarını söyleyen Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil,’’Yarıyıl tatili ile birlikte gençlerimize bir sürpriz yapalım dedik ve bu yönde hazırlıklarımız yaptık. Ilgaz Kayak merkezi yetkilileri ile irtibata geçerek gençlerimize hem eğitim hem de eğlence olacak aynı zamanda her çocuğa kayak takımı hediye edilerek, eğitim ve ulaşımın ücretsiz sağlanacağı bir imkân sağladık’’ dedi.

Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezinde 6 gün süren kayak eğitimine 230 öğrenci katıldı. Tosya belediyesinin 6 personel yaklaşık 35 bin TL bütçe ile finans ettiği altı günlük karne hediyesi olan projede çocuklar doyasıya eğlendi.

Tosya Belediyesi tarafından Ilgaz Kayak merkezindeki yarıyıl karne hediyesi programının son gününde çocukları kayak merkezinde ziyaret eden başkan çocuklarla birlikte toplu fotoğraf çektirerek ‘’Gençlerimiz her şeyin en iyisine layık olduklarını ve belediye olarak önümüzdeki günlerde farklı projelere imza atacağız. Bizlerin yakın zamanda öğrencilerimize eğitim alanında da sürprizlerimiz olacak’’ dedi.   

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2022, 21:01

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan Alaca
Sinan Alaca - 11 ay Önce

Bu çocuklar belediye de çalışanlarının çocuklarımı yoksa gariban vatandaşın çocuklarımı araştırılsın

Melek KOCATAŞ
Melek KOCATAŞ - 11 ay Önce

Çok güzel bir etkinlikti. Emeği geçen herkese teşekkürler

Havva çoban
Havva çoban - 11 ay Önce

Bu çocukların yarısı benim mahallemin çocukları babalarını da tanıtım hepsi tekstil de normal askeri ücrettede çalışan işçi işçilerve sanayide çalışanlarda var diyeceğim şu dur ki belediye işçileri değil

ALİ ERYİĞİT
ALİ ERYİĞİT - 11 ay Önce

Merhaba,
Sinan Beyin yorumu hiç hoş olmamış. Elinde bilgi veya belge ortaya koyarsın. Yoksa, çamur at izi kalsın durumuna düşersiniz.
Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onlar için ne yapılırsa yapılsın, destek olmamız gerekir.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307