TOSYA BELEDİYESİ REKOR KIRDI

banner294

TOSYA BELEDİYESİ REKOR KIRDI
banner271

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Tosya Belediyesi 2022 yılının ilk 9 ayında ilçede soğuk asfalt çalışmasında rekor kırarak 23 km bağ ve bahçe yolları asfaltlandı.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil İHA’ya yaptığı açıklamada ‘’Mücavir alan sınırlarımız içerisinde 6 binin üzerinde bağ ve bahçe alanı olması ve ulaşımın devamlı stabilize yol ile sağlanması nedeniyle toz noktasında yaşanan mağduriyet yapılan soğuk asfalt çalışmaları ile ortadan tamamen kalkmaya devam ediyor.

Tarımsal faaliyetlerin desteklenmesine yönelik çalışmalara devam ediyoruz. Tosya Belediyesi hemşerilerimizin ulaşımda yaşadığı aksaklıkları sona erdirmek adına geçtiğimiz süreçte toplamda 45 kilometrelik hattı soğuk asfaltla kaplamıştı.

2022 yılının son dokuz aylık döneminde ise toplamda 23 kilometre soğuk asfalt atılırken sathi kaplama çalışmalarının yanı sıra yeni imar yollarının açılması sağlandı.

Son altı aylık dönemde 17 farklı noktada çalışmalarını şekillendiren ekiplerimiz bu bağlamda 6 kilometrelik yolun ise sıfırdan kazınarak, zemin hazırlık çalışmaları ile sathi kaplama yapılmasını sağladık’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2022, 15:01

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 6 ay Önce

Nedense bu hizmetler bizim bağ yollarına uğramıyor. Tahminim bizim Atina belediyesine bağlı olmamız galiba (!)...Yoksa Yapraklı yolu ile İstanbul yolu arasındaki neredeyse en işlek yol patates tarlası gibi olmazdı

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 6 ay Önce

Değerli başkanım kolay gelsin emeğinize yüreğinize sağlık sizi ve ekibinizi kutluyorum

Öyle değil mi
Öyle değil mi - 6 ay Önce

bağ bahçeden bitdük yol yapdıla. bizim arabala delüklere vura vura horg oldu. bağ yollarının yarısı şindiden bozuldu

Bayat Köyü Sakini
Bayat Köyü Sakini - 6 ay Önce

Değerli Başkanım Murat Köy ile Bayat köyü arasın'da yaklaşık 1 km asfalt yol büyük tonajlı araçların geçmesiyle çok büyük tahribata uğramıştır. sizlerden buranın asfaltı'nın yenilenmesi konusun yardımlarınızı rica ederim.

Savaş Mıhcı
Savaş Mıhcı - 6 ay Önce

Çatak bölgesindeki bağ yolları yıllardır yapılmadığına göre (Kazım başkan son seçimden evvel yalan yanlış birşeyler yapmıştı) demek ki bu yolların yapılması için son çare olarak Ekrem İmamoğlu'ndan yardım isteyeceğiz.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307