Tosya Belediyesi Muhtarlara ve STK'ya İftar Yemeği Verdi

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Belediye Başkanı Kazım Şahin Mahalle Muhtarlarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına iftar yemeği ikram etti.

Tosya Belediyesi Muhtarlara ve STK'ya İftar Yemeği Verdi
banner278

buraya tıklayınız

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş'in ev sahipliğinde Boyner Bağ Evi'nde düzenlenen iftar yemeğine dün akşam mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, Hanönü Belediye Başkanı Şükrü Özün, AK Parti İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç ve protokol üyeleri katıldı.

Düzenlenen yemekte yaptığı konuşmasında Başkan Şahin tüm misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek; " Ramazan ayı on bir ayın sultanı,  günlerin en güzeli, en rahmetlisi ve en bereketlisidir.

Tosya’da Ramazan ayı, geleneklerimizin özelliği ve çeşitliliği nedeniyle hep güzel geçmiştir.

Bu vesileyle, yapılan tüm ibadetlerin Cenabı Allah tarafından kabul edilmesini niyaz ederim’ ’dedi

Belediyemiz çalışmaları ile ilgili kısa bir bilgilendirme konuşması yapan başkan Kazım Şahin ‘’ Atık su arıtma tesisimiz 300 günde tamamlanarak hizmete girecek aynı zamanda katı atık aktarma istasyonumuzun inşaat Tosya Belediyesi kum ocağı yananda tamamlandı.

Yeni yapılan tesiste katı atıklar preslenerek tırlarla Devrekani'ye dönüşüm istasyonuna gönderilecektir’’ dedi. Konuşmasının sonunda  misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER