Tosya Belediyesi Kar Temizleme Çalışması

21 Ocak 2012 akşamından bu yana aralıksız yağan kar ilçemizde cadde ve sokaklarda yaya ve araç trafiğini olumsuz etkiledi.

Tosya Belediyesi Kar Temizleme Çalışması
banner278

buraya tıklayınız

 Tosya Belediye Başkanı Yardımcısı Mustafa Mola Pazar günü mesai yaparak Pazartesi sabahına vatandaşların işlerine gitmelerinde bir zorluk yaşamamaları ve Pazartesi sabahı kurulacak sebze pazarının ilçe halkı tarafından daha rahat yapılabilmesi için belediyenin iş makinelerini seferber etti.Çalışmaları bizzat yerinde inceleyen Mustafa Mola çalışanlarla birlikte cadde ve sokakları  gezerek hem esnafla sohbet  eti hem de  çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Başkan Mola ‘’Bu kadar aralıksız yoğun bir kar yağışını beklemiyorduk   yürüttüğümüz kar temizleme çalışmasında vatandaşlarımızın yaya ve araç trafiğinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için ekiplerimiz aralıksız çalışıyorlar. Kaldırımlar dahil her noktama temizleme çalışmalarına devam ediyoruz. Bu kadar yoğun bir kar beklemiyorduk. Şansımız okulların kapalı olması. Ekiplerimiz teyakkuz halinde, çalışmalarını sürdürecek. İnşallah kazasız belasız bu işin altından hep beraber kalkacağız" dedi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER