Tosya Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı görüntüleri

banner294

Tosya Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı görüntüleri


buraya tıklayınız

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde başıboş sokak köpeklerinin toplandığı Tosya Belediyesi geçici hayvan barınağı ile ilgili olduğu iddia edilen ve sosyal medyada yayınlanan görüntüler sonrasında Belediye Başkanı Kazım Şahin www.tosyahaberleri ne açıklamalarda bulunmuştu.

Yapılan açıklama sonrası gazeteciler Tosya Belediyesi tarafından yapılan ve Başıboş sokak hayvanlarının toplandığı geçici hayvan barınağını gezdi.Burada yapılan incelemelerde hayvan barınağının temiz ve bakımlı olduğu görülmüştür.


Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve BAŞGÜL
Merve BAŞGÜL - 6 yıl Önce

Şöyle açıklayayım size dürüst, ahlaklı, ve çok vicdanlı gazeteci arkadaş; bu yüklediğiniz videodan anlıyoruz biz, orada olmamıza gerek yok. Bu kadar can bir arada ve bir çıt yok. Kulaklar düşük. Tek bir kuyruk sallama, sevinme belirtisi yok. İnanın bana insanlar aptal değiller, yaptığınız bu haberin değerini bilerek karşılığını vereceklerdir. Bu olayın Tosyayla yada çok değerli belediye başkanınızla ilgisi yok. Barınaktaki belediye personelleri eğer işlerini düzgün yapsalardı hiç bir sorun olmayacaktı. Netice; aslında koruduğunuz şey o canlara bunu yaşatan görevli mahluklardır. Korumayın kardeşim. Her kimse suçlu cezasını çeksin. Orada kalmaya devam et me sin !..

Hüseyin
Hüseyin - 6 yıl Önce

O görüntüler nedir peki? Bayanın çekmiş olduğu görüntüler? Bayanın çektiği görüntülerde temiz ve bakımlı mı gözüküyor?

Mustafa
Mustafa - 6 yıl Önce

Eğer onlar orda iyi şartlarda bakılmazsa hesabını sorarlar Herşey bi habere bakar

Aslan
Aslan - 6 yıl Önce

Sonunda yapabilmisler. Hele üç oluklarda her yer başıboş kopekti. Gecikmiş olsada emeği geçenlere teşekkürler.

Aslı tuna
Aslı tuna - 5 yıl Önce

Nasıl bu kadar kör olabiliyorsunuz belli ki gezilceği gün barınaklar yıkanmış hayvanlar hala suyum üstünde duruyor kime ne anlatıyorsunuz nasıl bir mantığa sahipsiniz göz göre göre bizleri aptal yerine koyamazsınız hayvanların acı çektiği belli yaşadığı yerler belli nasıl bir sorumsuzluk seçimler yaklaşıyor herkes ayağını denk alsın ordaki duran hayvanların sesleri biziz onlar bizlere emanet edilmiş Allahın dilsiz kullarıdır

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307