Tosya Belediyesi 91 Çocuğu Sünnet Yaptırdı

banner315

Tosya Belediyesi 91 Çocuğu Sünnet Yaptırdı
banner322

Haber : Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleninde daha önce kayıt yaptıran 91 çocuk 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın yıldönümünde sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı.
Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil yaptığı açıklamada '' Yüce dinimiz İslam'ın bizlere verdiği en büyük değer olan sünnet ile birlikte daha sağlıklı bir hayata adım atan yavrularımıza ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sünnetler bittikten sonra da çocuklarımıza sünnet şöleni yaparak bu özel günü taçlandırmak istiyoruz. Rabbim bugün sünnet olan çocuklarımızın büyüyüp askere gittikleri, evlendikleri günleri de görmeyi nasip eder inşallah''dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
TOSYA HALKI
TOSYA HALKI - 3 hafta Önce

Başkanımızı görünen görünmeyen beladan kazadan korusun inşAllah rabbim ayağına taş dolaşmasın içi hainlik ve fesat olanın ayağına dolaşsın Allah hep seni tosya halkının arasında görmeyi nasip etsin inşAllah Tosya belediye başkanı “VOLKAN KAVAKLIGİL”diyeceğiz inşAllah yine hep birlikte kazanan Tosya olacak biz olacağız çoçuklarımız olacak nankör olmayın hangi ilçede var böyle yüzme havuzu unutmayın sözlere değil yapılan icraatlara bakın.Unutmayın “İyiliğe iyilik her kişinin işi,kötülüğe iyilik er kişinin işi,iyiliğe kötülük şer kişinin işi.”iyiliğe kötülük yapmayın uyuma Tosya yola devam başkanımız Volkan KAVAKLIGİL ile devam.

Akın Bayar
Akın Bayar - 3 hafta Önce

Allahım yolunu açık etsin Volkan başkan

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307